Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párommal lehet szét fogunk...

Párommal lehet szét fogunk költözni ha én egyszer csak összepaokolok és elviszem a kislányunkat az mennyire viseli meg majd az egyévesemet? 20 N

Figyelt kérdés
Elhidegült a kapcsolatunk.Nem sok időnk volt egymásra és egyszerűen eltávolodtunk,már nem érezzük azt amit kéne sokat veszekedünk.Tegnap még egy pofont is kaptam tőle,de bocsánatot kért engem viszont nem hat meg.,Igazából már csak a lányunk tart minket össze.Leakarok lépni a kislányunkkal!Közös felügyeleti jog van sajnos..
2017. jún. 18. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy egyéves nem nagyon fog még fel ebből semmit. Én is ennyi voltam mikor a szüleim külön költöztek, és nem emlekszem semmire.
2017. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
A ti kapcsolatotok is jó sokáig tartott. Tipikus mai magyar átlag. Szegény gyerekeket sajnálom. Az egyévesedet annyira nem fogja megviselni a dolog, inkább majd mikor az új pasidat megszokja és azt 5 éven belül lecseréled. Ahogy szokás lett.
2017. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire nem fogja megviselni. Ennyi idősen még nem fogja fel.
2017. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
És még jóhogy közös a felügyeleti jog. Nemcsak a nőé a gyerek.
2017. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Olyat nem csinálhatsz hogy csak fogod és elviszed.
2017. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Öt semennyire, majd az fogja, amikor a rendőrség vissza viszi az apahoz. Az nem úgy megy ám, hogy fogod a közös gyereket és lelepsz
2017. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Lehet lepontozni, az akkor sem úgy megy, hogy fogja a gyereket és elviszi. Ha apuka csinálná ezt, mit szólna hozzá?
2017. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Miért ne viselné meg? Attól hogy még kicsi, ugyanúgy ragaszkodhat az apukájához is.

Az én kislányom ha reggel nincs itthon az apja mire felkel már keresi , és este mikor jön haza már szalad ki elé az előszobába. Igenis megviselné ha ez megszűnne hisz az élete része.

Sajnálom hogy pofonig fajul a dolog,de legalább próbáljátok meg helyre hozni a kapcsolatotokat!

2017. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

"közös felügyeleti jog van" - ezt hogy? Ilyen válás/gyerekelhelyezés után van.


A gyereknek nyilván fel fog tűnni, hogy máshol éltek és hogy nincs ott az apja. A mi gyerekeinket a költözés nem viselte meg, de amikor a férjem elutazott munka miatt, az igen. Gyereke válogatja; nyilván az is megviselné, ha tovább veszekednétek, ha bántalmazó kapcsolatban élnél.


A jogi része miatt keress ügyvédet vagy menj be a családsegítőbe.

2017. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9!


Nem, ez az alap eset. A gyerek az anya és az apa felügyeleti joga alatt áll. Ketten együtt döntenek mindenről. Válás után bizonyos dologkrol a gondozó szülő dont, nagyobb horderejű dolgoknal pedig szintén közösen.

2017. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!