Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelés szombaton, milyen...

Keresztelés szombaton, milyen idö lesz?

Figyelt kérdés
Kislányomnak ma van az első születésnapja, de szombaton tartjuk meg a keresztelövel együtt! Milyen idö lesz szombatra? Már vettünk neki keresztelörucit ami olyan nyári ruha féle, vékony rövidujjús szoknyás és vékony sapi van hozzá! Tanácstalan vagyok!
2010. máj. 19. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hol lesz a keresztelő: az ország melyik végén, mennyire hideg templomban. De én nem adék rá egy szál ruhát semmiképp, annyira nem lesz meleg. Mindenképpen kelleme ehhez még egy harisnya és egy pulóver.
2010. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt meg tudod nézni, mit jósol a mete4orológiai szolgálat. Lehet, hogy elkél egy harisnya és egy kardigán is :( [link]
2010. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végülis szombathelyen élünk! 22 fokot mondtak szombatra, de esöt! :( Harisnyája van neki, gondoltam h pulcsit is adok rá! Jöhetne már a jó idö....

Köszi a választ!

2010. máj. 19. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!