Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki "véletlenül" teherbe esett szülés után 2 hónappal? Nem rólam van szó, de érdekelnek a vélemények és hogy ilyen helyzetben mit tennétek,?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen helyzetben, de megtartanám.
2010. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szomszédunk fiai között 11 hónap van... :)) Ők se így tervezték, így jött ki a lépés :D
2010. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindenképp megtartanám és anyósomnak a világ legnagyobb örömét okoznám, mivel többet lehetne (azt hiszem sokkal-sokkal többet) a "nagy" unokájával, míg én a kicsivel foglalkozom.

azért nem esnék kétségbe, mert szemben laknak és így ngyon közel a segítség. a páromról is csak a legjobbakat mondhatom így hiába ikerhatású a dolog, mégsem őőrülnék meg talán... :-)

2010. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tarthatnám meg sajnos. Császár volt komplikációkkal, a következő terhességig minimum két évnek kell eltelnie doki/szülésznő tanácsára. Ezért nagyon vigyáztunk is, ahogy lehetett szexelni, nehogy becsússzon még egy baba. De megmondom őszintén, kisfiam mellé nem biztos, hogy merném vállalni ilyen gyorsan. Így is két emberes gyerek.
2010. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem így lett a párom:)

a nővére őt kapta ajándékba az 1. szülinapjára:)

2010. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez nagyon aranyos volt :-)
2010. máj. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!