Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam napközben összevissza...

Fiam napközben összevissza alszik, álljunk át az egy alvásra?

Figyelt kérdés
10 hónapos és kb: 1 hete van ez, addig megvolt, hogy délelőtt és délután mikor alszik. Most ez már nincs, olyan is van, hogy csak egyszer alszik. Ha "átállítom" akkor ebéd után aludjon? Reggel olyan 8 körül kel (még most is alszik) este fél 9 körül fekszik.
2010. máj. 20. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:
ált 1 éves kor körül állnak át az egy alvásra, de nincsenek szabályok, mindenki más. Én azt csináltam hogy korábbra hoztam az ebédet, 11:30ra hogy ebédeljen, utána nyugodtan aludjon. Hetekig szenvedtünk, mire sikerült. Ne aggódj, néhány hét és átáll, ha eljön az ideje. Volt hogy elaludt az etetőszékben. De még most is van hogy ebéd előtt elalszik a kanapén, semmi gond, majd eszik ébredés utána. Szóval folyamatosan változik az alvásuk.
2010. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!