Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok sapkat par hetes...

Ti adtok sapkat par hetes babatokra bent a lakasban?

Figyelt kérdés
Hat hetes a babam es ebben a nagy melegben nem tudom, adjak-e ra sapkat a lakasban, ahol 25-27 fok van. Ha raadom, nagyon forro a kis feje, vhol pedig azt olvastam, amig nem no be a kutacs, kell sapka, vagy az csak ha kimegyunk kell?

2017. jún. 28. 12:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak koszmópuhításkor adtam rá az olajozás idejére sapkát.
2017. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%
Anyukad pedig ne takargassa es oltoztesse ha nem akar halott unokat. Nem viccelunk, felforr az agyvize es meghal !!
2017. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban csak akkor adtam rá, ha huzatban volt. Nyáriak az enyémek is.
2017. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
98%

Sose értettem ezeket az öreglányokat, az én gyerekeimre is folyton zoknit akartak húzni 30 fokban.

Szerencsétlen babád, hetek óta meg lehet gyulladni, te meg sapkában tartod a lakásban.. :O Azonnal vedd le róla!!!! És ebben a hőségben nyugodtan lehet pucéran is egész nap, nem fog megfázni!!!!!

2017. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%

Ne kapjátok már le a kérdező fejét!Segítséget kért,nem oltogatást. Valahol azt olvastam,hogy "a szülőket nem képzik,csak számonkérik". Ez itt milyen igaz!

Kérdező:ne adj rá sapkát ilyen melegben,Anyukádnak meg ne engedd,hogy takargassa,mert ha túlmelegszik,belázasodik. Akkor meg azt fogod hinni hogy beteg,holott csak ki kellene takarni.

2017. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
96%

Elozo, nem belazasodik, konkretan hogutat kap, amibe bele is halhat.


Ez nem oltogatas, de egyes nok borzalmas sotetek, az 5 eves keresztlanyomnak van annyi esze, hogy 27 fokban nem veszunk fel sapkat. Ehhez meg 8 osztaly sem kell, szimpla ovoda eleg!

2017. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%
De,oltogatás. Kulturáltan kérdezett,ti meg nekiestetek,hogy meg akarja ölni a gyerekét. Bár ilyeneket inkább a védőnőtől kéne kérdezni,az legalább ért hozzá és normálisan válaszol. Indulhat a lepontozás!
2017. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én első, téli gyermekemre adtam, 21-22 fokos lakásban. Jött már a hazaadás napján a védőnő (akit nagyon szeretek, jó fej, tényleg), az volt az első hogy levette a sapkát 😁 Utána már eszembe sem jutott.
2017. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a normalis hangvetelu valaszokat Biztosithatok mindenkit,h.nem szerencsetlen a babam es egyaltalan nem szenved, bezarni pedig azokst kellene, akik a kulturat meg csak hirbol sem ismerik.

Meg egyszer koszonom.

2017. jún. 29. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!