Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamnak milyen...

1 éves kisfiamnak milyen itatópoharat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretném leszoktatni lassacskán a cumisüvegről. Eddig az Aventes "varázsitatót" próbáltuk, csalódtam :( Nem jött rá a működésére és fent a szelepnél folyik :(

Melyik márkát, típus ajánlanátok, csőrös pohár, sima pohár bármilyen ötletet, tanácsot nagyon szívesen fogadok! Tápszert szeretnék belőle adni neki, illetve a tejet.


2010. máj. 20. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
1 éves gyerek már tud sima pohárból is inni
2010. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ikeában van műanyag, füles pohár, aminek a teteje csőrös, de leszedhető. ez a legjobb, mert ihat csőrből, aztán egy kis idő mulva leveszed és sima műanyag pohár lesz belőle.
2010. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi :) sajnos még nem tud pohárból inni többször próbálkoztunk vele.....

amúgy nagyon sok jóval idősebb 2 év körüli gyerekről tudok aki még cumisüveget használ... nem kell leszólni csak mert az én babám nem ivott pohárból 4 hónaposan!!!

2010. máj. 20. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én babám sem tud inni csőrösből, hiába próbálkoztunk. Nekünk csak a Jana Baby üvege vált be, vagy az, amelyiknek olyan a teteje. Próbáld ki azt. Enyém semmi másból nem tud inni, bár cumisüvege sem volt sosem. Egyébként a csőrösből szerintem nem egyszerű inni, én próbáltam ;)
2010. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!