Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kisbabám sokat erölköd...

3 hetes kisbabám sokat erölködik, feszíti magát, olyankor vörösödik a feje, hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Szerintem ilyenkor a szelek bántják, mert sokat pukizik vagy épp kakit próbál kinyomni, az Infacolt adtam neki, de valahogy attól nem lett jobb, van más megoldás, hogy ne kelljen ennyire szenvednie, erölködnie?
2008. okt. 17. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4hetes és ugyanez a baja. Én is Infacolt adok, de ez mellett édeskömyény teát itatok vele minden etetés előtt. Nekem az segít!
2008. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt az én lányom is csinálta.Holott volta kaki minden nap és puki is nem is kevés:)Egyszerűen csak erölködött, de aztán ez elmúlt.Ha van kakija és pukizik is sokat akkor köményteát ne adj neki mert az szelet csinál és lehet pont azért fog görcsölni.Ha viszont nincs kaki adj neki nyugodtan azt vagy van babatea is.

Üdv.:6hetes anyuka

2008. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Espumisan cseppeket ajánlották a gyógyszertárban, finom banán illatú és a baba is szereti.
2008. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!