Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5hós anyatejes babám 2napja...

7,5hós anyatejes babám 2napja nem bir kakilni. Erősen nyomja, erőlködik neki de nem jön semmi. Hogyan segithetnék neki, hogy meginduljon a széklete?

Figyelt kérdés
Természetesen már az anyatejen kivül eszik mást is, de a fő táplálék még az anyatej.
2009. júl. 6. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ez a problémám,bár az én lányom még csak négy hónapos múlt.Most kezdtem neki adni a bébi ételeket,és nagyon nehezen kakil sőt egyáltalán nem és aludni is alig alszik.Próbálom neki adni a köménymagos teát,de attól meg nagyon undorodik,kiköpi meg öklendezik tőle.
2009. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp,vagy pedig hőmérőzés.Nekünk a tápszertől volt ilyen 4 hónaposan.5 napig nem bírt kakilni,meghőmérőztem,hát rengeteg jött ki szegénykémből,és nagyon meg könnyebbült.A glicerines kúppal vigyázni kell,nem szabad sokszor adni,mert megszokhatja a baba.
2009. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hőmérőzést még soha nem csináltam lehet, hogy most hülyének fogtok nézni, de azt nem tudom hogy kell csinálni, leirnád ha szépen megkérlek rá? Köszönöm!
2009. júl. 6. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet az én babám 8 hós. Én adtam neki barackot és délutánra meglett a hatása! Próbáld meg!
2009. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9:00 vagyok

Én úgy csináltam,hogy a hőmérőt bedugtam a popsi kenőcsbe,és kenőcsösen a babóca popsijába,max 1-1,5 centire,így ingerelve az izmait,kicsit húzgáltam ki-be,de lassan és óvatosan,elég hamar megérkezett az eredménye...ha kb félperc után sincs semmi akkor hagyd egy kicsit.Ja és a legfontosabb,biztosan egyértelmű,de a pelust hagyd alatta,sőt,nekem volt mikor az sem volt elég,így a pelus alá még nem árt a papír törlő sem,ha elkezdene oldalra folyni.A barackot én azért nem próbáltam,mert akkor még nem kezdtem meg a hozzátáplálást,biztosan jó az is.A hőmérőzés így leírva elég "durva",de nem fáj neki,kakilási ingert okoz.Lehet hogy hülyeség amit írok,de nekem úgy tűnt,mintha eldugult volna neki a járat,a hőmérővel meg "utat" törtünk...

Próba szerencse:)

Sok sikert!

2009. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!