Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós babám egy hete nem...

16 hós babám egy hete nem eszik gyümölcsöt, Mivel pótolhatnám?

Figyelt kérdés
Eddig is csak almát és körtét evett, semmilyen más gyümit ill. zöldséget. Mivel pótolhatom a vitamint?
2010. máj. 20. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van gyümölcscentrifugánk, és minden nap facsarok neki gyümölcs és zöldségleveket. Ez a délelőtti innivalója. Alma, répa, körte, cékla, stb, ami van itthon éppen. Finom, és egészséges. A télen már nem tudtam milyen gyümit adjak neki, azért kezdtem el ezt csinálni. Bevált.
2010. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én Cebion Multivitamint (a Cebion C vitamin mellé) adok kislányomnak (22 hónapos) minden nap egy kiskanállal. Ez mellett eszik gyümölcsöt, de valahol olvastam, hogy napi 1 kg almát meg kellene ennie ahhoz, hogy a vitaminszükséglete meglegyen. Hát azért ennyit megenni még nekem is sok lenne.

Jó ötlet a gyümölcscentrifuga is!

2010. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia,az igaz amit az utolsó írt,de az a tápszerre vonatkozik,ha valaki tápszer helyett akar gyümölcsöt vagy zöldséget adni,így kb ennyit kéne neki megennie.bocs hogy kiegészítettelek,csak így kerek.Gondolom tápszert azért iszik még,abban azért van vitamin is,a vitacolán szirup is nagyon jó.de próbáld meg tejpépbe,vagy tejbegrízbe belereszelni a gyümölcsöt.almát,körtét banánt,a déli gyümiket meg facsard ki.
2010. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. máj. 21. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!