Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ilyen hisztis es alszik...

Miert ilyen hisztis es alszik ilyen sokat a 10 hos kisfiam?

Figyelt kérdés
Ujabban mindenert hisztizik .. ha felveszem azert ha leteszem azert, ha nem engedek neki valamit akkor meg rosszabb mert a foldon fetrengve visit.... evesnel is hisztizik ...miert csinalhatja ezt? Nem csak egynap1-2 szer hisztizik valamiert hanem szoszerint egesznap mindenert ... a masik az alvasa .. mindigis sokat aludt de most reggel 7-8 kozt kel .. 10 fele mar alszik is vissza 1 orara .. ebedel 12-13 fele es utana megint almos es alszik 1-2orat. Aztan 4-5 fele megint mar nagyon almos de akkor mar nem teszem le aludni mert akkor este nem alszik ejfelnel elobb.. 7-8 kozt teszem le aludni este , alszik egesz ejjel.. nem alszik tul sokat?
2017. júl. 2. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korszak.

Orulj , hogy jol alszik.

2017. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
10 honapos nem hisztizik.
2017. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor mivel lehet ezt magyarazni? Valamit nem engedek neki es elkezd sirni visitani csapkodni, amig elnem terelem a figyelmet vagy amig nem engedem meg amit akart..

A masik amit ujabban csinal hogy befesziti magat okolbe szoritja a kezeit vagy ha epp van benne valami ugy szoritja tepi ahogy csak tudja .. az arcat is teljessen szoritja fintorog fujtat ...

2017. júl. 2. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Akaratos, nekem a fiam kilenc hónapos korban kezdte, a lányom most, már majdnem egy éves. Ilyen a természetük. Én őrültem volna, ha ennyit aludt volna a fiam, a lányom jobb alvó, de még nem alussza át az éjszakát.
2017. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez a duhongo befeszulo dolgaval sincs baj? Mintha energia tultengese lenne es kicsit produkalja is magat .. ahogx csak tudja fesziti mindenet es kiabal .. de ha megprobalom kizokkenteni rogton abbahagyja .
2017. júl. 2. 14:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemis a hisztivel meg ezzel befeszuleses dologgal van bajom mert csinalja ha ez normalis .. attol feltem hogy esetleg valami nincs rendbe es azert csinalja ezt ennyire
2017. júl. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!