Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy ne legyen...

Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen hisztis a 13 hónapos kisfiam? Meddig tart ez a hisztis korszak?

Figyelt kérdés
Pindurkánk kis akaratos baba, ha kézben van,löki magát, hogy merre menjünk vele. Ha nem arra megyünk,amerre ő szeretné stb., jön a hisztike. Az elején csodálkoztam, hogy miket csinál, de most már néha mosolygok rajta, hogy egy ilyen csöpp emberke, hogy fel tudja húzni magát. Azért sajnálom szegénykét, mert rosszat nem akarok neki.
2014. máj. 24. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem hiszti,csak alakul az akarat.

A hiszti majd 2 évesen jön,és olyan 4 éves korig el is tart-Akkor majd visszasírod a mostani "hisztiket"

2014. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha pl. kiesik a cumija a babának, vagy a labdácskája olyan helyre gurul, ahonnan ő nem tudja kiszedni stb. akkor van, hogy elkezdi a kis fejecskéjét ütni, vagy térden állva "ugrálni", van, hogy a szekrénynek koppintja párszor a fejecskéjét és olyan, mintha saját magára haragudna. Ez teljesen olyan, mintha hisztizne. Ilyenkor úgy sajnálom! Hagyni szoktam, hogy próbálkozzon dolgokkal és ha már tényleg nem sikerül neki, akkor természetesen segítek.
2014. máj. 25. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még tényleg nem hiszti,majd 2,5 -3 év múlva. Én sem hittem mikor még ennyi idős volt, na most már hiszem.
2014. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez az állapot ezek szerint sokáig eltart.:)
2014. máj. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!