Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kisfiam egész jól elvan...

3 hós kisfiam egész jól elvan napközben egyedül is félórákra. Van e olyan időtartam ameddig egyedül lehet hagyni őket játszani de utána már 'sérülnek' (nem törődik velem senki - érzés)?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodom, hogy nem e baj, hogy egyedül hagyom őt, hogy nem vagyok ott vele végig. Persze oda szoktam menni hozzá, de mikor látom, hogy jól elvan, hagyom őt. Ez baj?
2008. okt. 17. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen érzése van, üvöltéssel jelzi majd neked, ne aggódj :)


Mi is hagytuk a mi gyermekünk, és egészen önálló lett (most másfél éves), szépen elvan, játszogat, olvasgat, a nejem nyugodtan tud mellette főzni, mosni stb. Persze nem is lett nagyon anyáhozbújós a lelkem (gy.k. annélkül is tud létezni, hogy nem bújunk 24 órán kereszül a fenekébe), de ez nekünk nem gond.

2008. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kicsi fiam is 3 hónapos,ő van,hogy két órát simán el van a játszószőnyegén.

Nézelődik,beszélget,néha odamegyek hozzá,akkor mosolyog,aztán játszik tovább.

Amíg nem sír,addgi jól érzi magát,úgyhogy ne aggódj!

2008. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam hagyni a kislányom, beszélget,nevetgél,aztán egyszercsak elkezd hívogatni,ha akkor nem megyek egyből sírás-rívás lesz a vége.Sztem ez minden babánál így van,ha hiányol,jelez neked.
2008. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!