Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik egyedül maradtak...

Anyukák, akik egyedül maradtak a babával, és visszaköltöztek a szülőkhöz! Hogyan lehet ezt feldolgozni? Mikor fog megszűnni a "nincs talaj a lábam alatt" érzés?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban lesz 1 éves a kislányom. A férjem a hét elején hagyott el. Hazajöttem. Anyagi problémám nem lesz (tudja, hogy vannak kötelezettségei, de már "nem szeret", ez volt az ok...), de az egész eddigi életem mint kártyavár omlott össze. 5 évet voltunk együtt. Fiatal vagyok, 25 éves. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen? Mikorra halasszam a válást? Ő egyelőre nem szeretne válni, mert neki most minden úgy egyszerű, ahogy van, de én szeretnék továbblépni, szétosztani, amink volt, hogy normális életet biztosítsak a picinek. Szerintetek mennyi idő múlva lehet egy válási procedúrába belevágni? Ebből már nem lesz semmi, totál közöny a férjem.
2010. febr. 27. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Úr Isten, ez borzasztóan nehéz lehet. Én nem vagyok ebben a helyzetben, de szerintem minél hamarabb váljatok el, ha valóban úgy érzed, hogy reménytelen. Úgy sokkal könnyebben tovább tudsz majd lépni. Ne foglalkozz azzal, hogy neki mi a kényelmesebb, most csak magadra és a babádra gondolj.

Sok erőt kívánok!

2010. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. febr. 27. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Mielőbb add be a válást, sokkal több minden jár majd egyedülállóként!!!
2010. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi. ma már úgy néz ki, hogy a férjem is hajlandó válni, pár kompromisszum árán, amik szerintem teljesen tarthatóak. most egy hónap idot adunk magunknak, mert az egész még egy hete se történt, aztán utána majd alakulnak a dolgok. csak a szülinapot szeretném békében letudni, aztan johet a papirmunka.
2010. febr. 27. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azért a kompromisszumokat NAGYON fontold meg, mert anélkül is elválasztanak, ne bánd meg később, hogy engedtél.
2010. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazad van. még hagyok egy pár hetet átgondolni a dolgokat. időm az szerencsére van. köszi szépen!
2010. febr. 28. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!