Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ket honapos babaval ti mit...

Ket honapos babaval ti mit csinaltok egesz nap?

Figyelt kérdés
En enekelek, mondokazok, masszirozom, tornazunk, fejlesztem (pl megkerem, hogy kovessen egy targyat a szemevel, hasra fektetem, hogy erositse a nyakat.) Kevesnek erzem, de ugy veszem eszre, neha sz*ik ram es elvan maganak. Pl tegnap is mondokaztam o meg elvolt gugyogott es taposott a levegoben. Ez baj? Ti mit csinaltok 2 hosotokkal?
2017. júl. 5. 03:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod néha nyugton? Az ekkora gyereknek KELL a pihenés és most van esélyed aeea, hoyg megtanuljon egyedül is ellenni kis ideig. EZ késöbb nagyon fontos lesz, mert enélkül nem fog tudni eljátszani egyedül is, és nem fogja megtanulni elfoglalni magát.


HA állandóan "foglalkozol" vele, azzal csak túlterheled az idegrendszerét.

2017. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen egesz nap foglalkoztam vele, de igazabol "felesleges" volt a sok mondoka meg joval nagyobb gyerekeknek szant jatek! 6-8 hos volt, mire egyaltalan felfogta, hogy jatszani probalok vele. Megkered, hogy kovessen egy targyat a szemevel? Aha, majd olyan 10 hosan talan be tud azonositani 1-2 targyat. Amugy is meg fog erosodni a nyaka, en sosem tornaztattam mert mindent kibukott, megis 3 hosan tartotta mar. Szerintem lazits. Ez meg az az idoszak, amikor nem kell egesz nap szorakoztatni. Majd kesobb kelleni fog. De ugyanazt csinaltam amit te, ujszulott kora ota egesz nap piszkaltam, jatszottam vele. A vege az lett h majdnem becsavarodtam fel eves korara, mar ugy ereztem, hogy a lelkemet is kitettem neki, megsem reagal erdemben...
2017. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell egyfolytában trenírozni-szórakoztatni egy 2 hónapost. Sőt, később 1-2-3 évesen sem kell egész nap a gyereket pesztrálni. Tanítsd arra, hogy önállóan is el legyen. Persze nem azt mondom, hogy hagyd magára egész nap, de amikor nyugis és látod, hogy jól elszórakoztatja magát akkor menj nyugodtan és csináld a dolgodat. (persze a baba biztos helyen legyen) Ha szüksége lesz rád úgyis jelzi és akkor jöhetnek a hasra fordítom, énekelek, tornázunk stb...
2017. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából ezek csak 15-20 perces foglalkozások, amíg elrázom a fenekét. Ezeket is csak azért csinálom, hogy ne legyen bűntudatom, de bűntudatom is csak akkor van, ha nem házimunkázok, hanem leülök internetezni v tornázok, amíg ébren van...
2017. júl. 6. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiatt ne legyen büntudatod, hogy néha te is egyszerüen csak jól érzed magad, éppen ellenkezöleg, ezzel biztosítod a babádnak, hoyg lelkileg is egészséges, jókedvü, kiegyensúlyotott anyukája tudjál lenni!
2017. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi ti is szoktatok netezni?
2017. júl. 6. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamennyit igen, de természetesen nem egész nap (gondolom, nálad is csak rövidebb idökröl van szó) és csak úgy, hogy közben azért a gyerekre is odafigyelek.
2017. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!