Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba naptejet ajánlotok...

Milyen baba naptejet ajánlotok, ami árban sem vészes?

Figyelt kérdés
A kisfiam 15 hetes és még nem vettem naptejet neki. Az 50 faktorosat javasolták, viszont konkrét márka tippet nem kaptam. Gondoltam bio naptejre is, de azok drágák, ill. a Vichy, Eucerin, stb. típusúak is. Illetve ha ezek tényleg jók, szívesen megveszem, csak érdekelnek a tapasztalatok. A legolcsóbbat, no name-et én sem szeretnék.
2017. jún. 6. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is várom a válaszokat, mert nekem is aktuális.

Annyi, hogy nekem azt javasolták (és látok benne logikát), hogy bőven elég a 20 faktoros is, max többször kell kenni - DE egy kevesebb faktorosban sokkal kevesebb a kemikália.. Ebben van ráció.

2017. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Cien. Aldi vagy lidl. Jol teljesitett.
2017. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mi alverdét használunk.
2017. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tavaly olvastam egy tesztet, amin a DM és a Rossmann sajátmárkás napteje lepipálta a nagy márkákat. Árban kb. 2500Ft. Én évek óta használom a gyerekeknek és mindig jól teljesített. 50+-osat szoktam venni.
2017. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ilyen pici babát én még nem kennék naptejjel. (Anno a doki is ezt mondta.) Inkább UV szűrős napernyő vagy egyéb árnyékolás.

De ha mindenképp kenni szeretnél, akkor fizikai fényvédős legyen, ne legyen nano összetevő benne...stb.

Ha feliratkozol a zoldgondoskodas.hu oldalon, akkor elküldik a legújabb naptejtesztet.

Egyébként mi a Mülleres Lavera gyereknaptejet használtuk (tavaly kb 2500-3000 körül volt).

2017. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta egy bőrgyógyász, hogy gyerekeket 50 faktorossal kell kenni és mivel már az ózonpajzs sem olyan, mint régen, így a felnőttekre is simán mehetne a 30-as.

Mi az ő tanácsára mi Uriage kid gyermek spray-t vettünk. Nem volt olcsó, 6000.- körül volt, de pl. az Eucerin ára hallatán padlót fogtam, 100 milis flakon 9600 Forint...

2017. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dm sajátmárkás( babylove) szerintem nagyon jó és nem is drága.Mind a két gyermekemre azt kenem (3 éves és 10hós)
2017. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Épp tegnap "túrtam át" a DMben a naptejeket. Végül a Sundance kids sensitive spray-t vettem. 50+os,UVA és UVB ellen is véd. Állagra kicsit zsírosnak találom,de majd kiderül hogy teljesít. Árban 2500 alatt volt.
2017. jún. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez engem is érdekel és az utolsó válaszolótól kérdezném hogy amit írt Sundance kids sensitive spray fizikai szűrős vagy kémiai is van benne? Fizikait szeretnék.
2017. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Tényleg jó kérdés, hogy fizikai vagy kémiai-e, jó, hogy feltetted ;) A DM-eset egy másik oldal szakembere is írta. És bocsi, ha h...lye a kérdés, de ha sprayt használok, akkor mdenhova fújok vagy fújok egy részre és kenek rajta a kezemmel nagyobb felületre? Csak fura, hogy a kis arcára is fújjam? Vmiért a spraytől ódzkodok, inkább tejre gondoltam, de lehet csak a kezelhetősége miatt...
2017. jún. 7. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!