Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az hogy mióta...

Mitől lehet az hogy mióta beteg volt a kisfiam, nem szeret az ágyában aludni?

Figyelt kérdés

13 hónapos. Pár napja gennyes volt a vizelete. Sajnos későn vettük észre, akkor amikor már minden pisilés fájdalommal járt neki. Próbált ő jelezni korábban is, többször sírt fel éjjel "ok nélkül", de nem tudtam hova tenni a dolgot (nem volt erős szagú vagy elszíneződött a pisije), a fogára gondoltam! Szóval a lényeg, hogy így visszagondolva kb két hetet is kínlódhattunk, mire kiderült a baj. Azóta sír, ha az ágyába teszem. Ha jön az alvás, már mutat az ajtó felé hogy vigyem ki. Elalszik egyedül, de nagy kínlódások után, többször be kell mennem hozzá, mert nagyon sír.

Más is járt már így? Mit csináljak szerintetek?


2010. márc. 1. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Semmi konkrétat nem tudok mondani, nekem most 9 hónapos a kisfiam és akárhányszor beteg volt mégha picit is velünk aludt csak.Szerintem a szülők mellett biztonságban érzi magát, megnyugtatja a jelenlétetek.Azért egy picinek ilyesztő lehet a betegség, nemtudja mi történik vele miért érzi rosszul magát, nem érti még.Jobb indoklást nemtudok sajnálom, talán valaki más :)

2010. márc. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez történt mikor megvolt fázva,még éjjel is szívni kellett az orrát,és csak az ölembe aludt el. Ha betettem az ágyába rögtön felsírt! Szerintem ezt a rossz élményt helyhez kötik,rosszul érezte magát,sőt gyötörte a fájdalom is szegénykét,és most azt hiszi ha ott alszik megint előfog fordulni! Anyucinál pedig biztonságban érzi magát! Én úgy csináltam,mikor betettem az ágyába,hogy behajoltam hozzá,simogattam a buksiját,beszélgettem hozzá (pl:ez a te kis ágyikód,itt kell aludni,vigyáz rád a kismacid stb)Bár még nemérti (6,5 hós),de bejött. Addig simiztem míg elnem aludt. Picit még ott álltam ha kipattanna a szeme,és lássa hogy nemmentem el. Azt hozzáteszem,hogy párszor azért az elején kikellett vennem megnyugtatni,de az ágytól nemmentem el vele.Ha megnyugodott visszatettem.

2010. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, hogy lehet hogy az ágyhoz köti a fájdalmat...

Most már kezd visszaállni a régi rend, egyre könnyebben elalszik az ágyában szerencsére!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2010. márc. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!