Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már mindennap így lesz...

Ez már mindennap így lesz 3hónapig? Ez csak nekem tűnik végtelen és sikertelen küzdelemnek?

Figyelt kérdés

1hós koráig 1-2hasfájásunk vlt. kaja az espumizánt, de majdnem 1hete mindennaposak lettek az egész napos üvöltések a hasfájás miatt..

eddig 2 etetés között aludt a drágám, most épphogy elalszik, felébred a csikarásra. akkor is, ha tudott kakilni és pukizni a szopi után.

gyakorlatilag nem tudok semmivel sem segíteni neki.

fulladásig kiabál.

ezer dolgot próbálok hasfájásra, de őszintén szólva nem használnak. nektek igen? és ha végre sikerül is, kedjük előlről az egészet.

estére már olyan fáradt, hogy addigra már az is rátesz egy lapáttal a dlgokra.

most őszintén?

ti trudtok vmivel úgy segíteni, hogy az tartós legyen? vagy ebből állnak a mindennapok, amíg véget nem ér a hasfájós korszak?


2010. máj. 21. 13:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is az espumisan csak egy darabig hatott, utána együtt sírtam a babámmal és alig mertem valamit enni. Papaverin cseppeket írattunk a doktornővel,itt javasolták és tényleg hatott. A gyógyszertárban keverik ki és nincs az ára 200 Ft.Hűtőben sokáig eláll, régen fél év volt a szavatossága csak az unió lecsökkentette egy hétre.
2010. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁLASZAITOKAT!!!

apának mondom, hozzon haza gripe watert, megpróbáljuk zt is....

éjjel eddig még mindig aludt, de félek, hogy az is felborul, ha ez így folytatódik változás nélkül..

további szép napot!! és anyukatársamim, akik velem együtt küzdötök,hogya manónak jobb legyen, kitartást és türelmet!!!!

2010. máj. 21. 13:50
 13/20 anonim ***** válasza:

nálunk igen, ebből állt minden nap!

aztán vettem egy hordozókendőt, beletekertem, mentem két kört a szobából a konyhába és vissza, és elaludt. sétálni is lehet vele, én a kendőre-babára veszek fel egy kabátot, amit pocakosan hordtam, az beér, csak nem húzom fel teljesen a cipzárt, így kap a baba friss levegőt. igaz nem egyszerű órákon át cipelni, de legalább pihen ő is egy kicsit.

nekünk semmi más nem segített, viszont a jó hír, hogy kb. 10 hetesen egyik napról a másikra elmúlt a hasfájás:)

2010. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Arra figyelj majd a Gripe Water-nél,hogy a papiron az van,hogy 5 ml=kávéskanál,viszont 5 ml majdnem 1 evőkanál.Mi felhivtuk a forgalmazót és azt mondták,hogy el van irva az adagolás.Mi végül teáskanálnyit adtunk neki és az segitett.A legjobb az,hogyha vesztek a gyógyszertárban egy 5 ml fecskendőt is.
2010. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetes a pici fiam, most kezdődött...3 napja szenved szegény, esténként inkább, meg persze mi is vele. Vigasztalhatatlannak tűnik, bármit csinálunk vele, borzasztóan sír. És hol van még 3 hónapos...:( A kérdés kiírójának: A te babád most 5-6 hetes?
2010. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt, az teljesen igaz!!! Én fecskendővel szívtam fel annyit amennyi kellett!!! És jó hogy hamar hat!

Nekünk is a gripe water használt és az idő. Rettegtem, hogy három hónapos koráig várni kell, de a 10. héttől mintha sose lett volna baja.....kitartás!!!

2010. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

most már nem az előző :)

a 14:00-ra gondoltam :)

2010. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nekünk az édeskömény magos tea be vált
2010. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

apa hozott gripe watert munka után, és tényleg nagyon hamar hat, azóta csendben van a picike... remélem holnap is így lesz...

tényleg nagyon köszönöm a segítséget! nem jutott volna eszembe, hogy lecseréljem az espumit, eddig olyan jó volt.

2010. máj. 21. 20:41
 20/20 A kérdező kommentje:
amúgy igen, 5 hetesek vagyunk... :-)
2010. máj. 21. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!