Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell levágni a kisbaba...

Hogy kell levágni a kisbaba körmét?

Figyelt kérdés
Erre nagyon ráizgultam, hogy mit fogok csinálni,mi van ha belevágok a kezébe? Vagy ha elrántja.olyan bonyolult dolgok ezek.

2017. júl. 12. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem vágsz bele, mert ügyes vagy. Nem rántja el, mert erősebb vagy. Ennyi kb a tudomány benne. :D
2017. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Van biztonsági baba olló,azzal majdnem hogy lehetetlen belevágni.Míg picike addig hagyja,ha már nagyobb jó esetben megszokja és nem ellenkezik,rosszabb esetben alvásra időzíted :)
2017. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha belevágsz, belevágsz. Nem fog elvérezni. Fertőtleníted és máskor még jobban figyelsz.
2017. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 babyboom567 ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Én dm-ben vettem babylove-os ollót nagyon jó.Nagyon ajánlom.

És úgy vágtam a körmét,mikor nagyon pici volt hogy ülve szoptattam egy párnán feküdt az ölemben.2 szopi alatt megvolt mind a 2 keze:)

Most már nem szopizik,viszont már 3x hagyta ébren is

(7 hónapos),nagyon figyelte mit csinálok.Persze jól kell időzíteni ,mikor nyugodtabb.

2017. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Sima egyszeru koromcsipesz rendes felnott kivitel

Olloval akar milyen biztonsagi nekem nem ment


Alvas kozben vagtam le nekik

Mikor.nagyobb lett mondokaztam

2017. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

En is a csipeszt ajanlanam.

3 gyerkoc van,egyiknek sem tudtam olloval vagni.

Eleinte en is szopi kozben,aztan eves utan,mikor nyugodtabbak voltak.

Mikor mar nagyobbak,es nagyon nem tetszik nekik,akkor pedig apa segitsegevel.

A labukrol sokszor az etetoszekben ulve vagtam.akkor a kezevel tuti nem ert oda;)

Ne felj tole.menni fog.

2017. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Én akkor vágtam le a körmér, amikor aludt.
2017. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Én is mindig csipesszel vágtam/vágom.

Már 4 éves.

Én pont az ollótól féltem, hogy belevágok a bőrébe, csipesszel szinte lehetetlen. Nem is fordult elő sosem.

2017. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Én simán vágom baba ollóval amikor ébren van. Most 8 hónapos, első gyermek és az apukája vagyok. Ne parázz ennyire. Nekem is van, hogy közben unja, elkezd sírni, húzza el magát. Semmi gond, felveszem, megnyugtatom, kicsit később folytatom.


Mondjuk eleinte feleségem is alvás közben vágta neki. De aztán amikor elkezdett nagyon karmolni, akkor gondoltam levágom neki és rájöttem, hogy ez nem is bonyolult.

2017. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Babaollóval szoktam. Nálunk csak ébren lehet, mert hason alszanak a csajok, így nem fèrek hozzá a lábkörmökhöz. Szerencsére mindkettő érdeklődő inkább, mint türelmetlen vagy félős.
2017. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!