Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évesen kell a cumiról...

Hány évesen kell a cumiról leszoktatni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Évesen??? (inkább hónaposan)
2010. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen,kb.én is ezt kérdezem.Nekem 21 hós a kisfiam,és cumi nélkül az istenért sem akar aludni,sőt ha éjjel kiesik a szájából és felkel,akkor sír még meg nem kapja.Ha vki tud tanácsot adni,szívesen vennénk a kérdezővel együtt... :)

Köszi

2010. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ, hogy mire használja. sok gyerek 2-3 évesen is cumival alszik el például, szerintem ebben semmi rossz nincsen. az persze nem jó, ha egész nap a szájában van, arról tényleg érdemes pár hónaposan már leszoktatni, de gondolom, te nem erre gondoltál :)
2010. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem mázlim volt, mert tíz hónaposan magától eldobta. Kivette a szájából és messzire hajította. Mostmár másfél éves. :) Nem hiányolja. Tényleg jobb mielőbb "elvenni" tőle, mert később nehezebb. Én is cumiztam, egy évesen a nagyanyám (mert anyu nem merte megtenni) egyszerűen eldugta és kész. Egy-két napig rossz volt (mama szerint), de harmadik naptól nem kerestem. Tehát nálam a "drasztikus" megoldást választották. :)
2010. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is csak alvásra használjuk. A nagy 2,5 éves, a pici 9 hónapos (lesz holnap:o)

Mindkettő beteszi magának álmában, ha megébrednek. Két hónapja már a pici is csak alváskor kapja meg, kivéve ha beteg, vagy nagyon nyűgös.


Én az értelmére "hatok" ebben a kérdésben is, mint sok mindenben. Szerintem az a legjobb, ha "saját meggyőződéből" teszi a dolgokat.


Addig mondogattam neki, hogy a nagylányok bugyiban vannak, és wc-be pisilnek, + vettem neki bugyikat (szép rózsaszínűt :o) , hogy egyszer csak maga mondta, hogy abban akar lenni.


A cumi témát is időről időre "megdolgozzuk". Azt mondogatja, hogy az oviban már nem lesz cumi. Remélem ez is sikerül majd!

2010. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagykönyv szerint 5 hónaposan ... mi ekkor kezdtük a fürdetés utáni torturához rászoktatni:))
2010. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!