Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ilyed meg folyton alvas...

Miert ilyed meg folyton alvas kozben a 2 honapos babam? Nagyon erossen megrezzen, van hogy sirva is fakad miatta

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ötletként: az újszülöttek, ha háton alszanak, akkor az átkaroló ún. Moro-reflexre szoktak felébredni - de ez kb. 2-4 hós kor között megszűnik. Ha így van, akkor a hason altatás vagy a háton alvás közbeni bebugyolálás segít ezen.
2017. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nálunk a hason altatás bevált,azóta éjszaka sem ébred.
2017. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hónaposan még a fiam is csinálta. Volt hogy csak egy halk hangtól ijedt meg, vagy a saját mozgása miatt és olyankor egész testében összerezzent, felébredt és sírt. Nálunk is kikopott ahogy nőtt.

Nekem is mondták, hogy ez reflex.

2017. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy "belemászik" itt más kérdésébe, de ez engem is érdekel! 3 hetes babám van, aki egyébként 35. hétre született. Pár napja veszem észre, hogy "ijedezik". Nem ébred fel rá, csak úgy hirtelen széttárja a karjait, mint akit megijesztettek. Pédául mikor a babakocsival megyünk, is jön egy kis döccenő. Vagy bealszik cicin, én pedig megbököm vagy emelni kezdem. Ez a moro-reflex és ez természetes?
2017. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az en babam is szettarja a karjait ijedeskor,de nallunk nem az elso hetekben kezdodtt hanem kb.2 hettel ezelott.Az normalis?
2017. júl. 14. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!