Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes fiam mwgállás nélkül...

6 hetes fiam mwgállás nélkül cicin akar lenni, miért?

Figyelt kérdés
Állandoan cicin akar lenni,ha nem ott van ordit. Súlya rendben,minden nap hizik,kakis,pisis pwlus is rendben. A cicizéssel nem is lenne gond,de kiköpi,mert jön a tej és ő csak cumizni szeretne. Azt hittem,hogy pozitiv élmény lesz a szoptatás...de erős tejleado reflexem van, cumizni akar sokszor,de zavarja,ha jön a tej, kiköpi,ordit:-( cicin akar elaludni...de nem tetszik neki,ha jön a tej. Van tapasztalatotok?
2017. júl. 15. 11:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a cumit nem fogadja el
2017. júl. 15. 11:09
 2/8 anonim ***** válasza:
A hat hetes növekedési ugrás lehet az oka, hogy cicin akar lenni. A tejleadó reflexen sajnos sokat nem lehet változtatni. Ha először lefejsz egy picit, az segíthet. Idővel, ahogy nő és ügyesedik, megtanulja, hogy bírkózzon meg vele.
2017. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy 4 hetesen is ugyanezt csinálta. Állandóan elégedetlenkedik a cicivel. Már aludni is nehezen alszik el,ahogy irtam-nem tud cumizni a cicin a sok tej miatt. Jelenleg órákba telik,amire elalszik
2017. júl. 15. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezen csak az idő fog segíteni. Próbálj hátradőlve szoptatni,úgy nem jön olyan nagyon a tej ill.ha fejsz előtte keveset az is segithet. Kislányom is sokat szopott az első hetekben,szinte 0-24 be az ágyban voltunk és evett. A 6 hetes növekedési ugrás után szépen lassan elhagyta az egész napos szopizást, pár napja kezdte újra folyton követelni,most 3 hónapos. A szoptatás ilyen, türelem kell hozzá.
2017. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már az is megnyugtató,hogy nem vagyok vele egyedül:-) Tudom,hogy az idő majd segít,de amikor zokog és egyszerűen fejre is állhatok,nem tudok segíteni. Bár tudna rendesen cumizni a cicimen....
2017. júl. 15. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Az sem jó ha arra szokik rá. Cumi nálunk sem kell,pedig vettem 100 félét (mellbimbóim teljesen feláztak már). Próbáld másképp megnyugtatni ha nem éhes biztosan. Nekem mikor ekkora volt a babakocsiban egyből elaludt, vagy ha bepólyáztam. Kitartás!
2017. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az erős tejleadó reflexen a blokkszopi (=csak bizonyos időközönként váltassz mellet, ha a másik közben nagyon feszül, abból egész picit, épp csak megkönnyebbülésig fejsz) tud idővel segíteni. Nálunk 3-4 órás blokkok voltak, amik beváltak. Komfortszopira megpróbáltam mindig az üresebbik cicit adni, illetve igyekeztem úgy igazítani a blokkokat, hogy az esti altatásra a "gyengébbik" cici jusson. Meg hátradőlve szoptattam (a gyerek gyakorlatilag hason feküdt rajtam), úgy könnyebb volt neki megküzdenie a sok tejjel.

Egyébként kitartás, már csak néhány hét és kinyílik neki a világ, és látványosan kevesebbet fog a cicin lógni. :)

2017. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2017. júl. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!