Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos baba mellé újszülöt...

18 hónapos baba mellé újszülött? Novemberben érkezik a kis tesó és kicsit félek hogy fogom bírni a kettővel, főleg ha apa dolgozik.

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek! Nekem is 18 hós a picim, és nem tudunk most vállalni, mert tanulok. )-:

Biztos, hogy klasszul fogod csinálni! A sokadik leszel a világtörténelemben!

2010. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nehéz elhinni,de ha megérkezik a második baba ez megoldódik szinte magától.Mivel már van egy gyermeked,nem leszel olyan kezdő baba gondozásban,ha megtanulod élvezni a gyerek nevelést a kamasz éveikig egy menyország lesz az otthonotok.
2010. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kedvesek vagytok!

Valóban a 2.-at már máshogy várom, mert tudom mire számíthatok (bár minden baba más).

De biztos mindent sikerül megoldani a két manóval :)

2010. máj. 21. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond ugyanígy vagyok júliusban jön a kis tesó akkor lesz a fiam 18 hónapos,már előre látom,hogy mennyire kileszek merülve az éjszakai kellése.....ugye most véletlenül sem tudok majd aludni napközben egy percet sem mert ott lesz a nagyobbik gyerek is ,de remélem a pici is csak 2 hónapig fog kelni éjszaka mint a bátya....!

Kitartás előre is!

2010. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igy van, nekem is 19 hó a különbség. És ne "babázd le" a nagyobbikat ((:, rá fogsz jönni hogy ő már egy komoly úriember/hölgy és nagyon sokat fog segíteni a kicsi körül és szeretgeti, mintha az ő babája lenne. Már most magyarázd neki a szitut, mutogass kisbabákat, stb. én sosem gondoltam hogy az én pici fiam már ilyen inteligensen fogja kezelni a kistesót ((:
2010. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratulálok a kicsikéidhez. Nálunk ugyan 2,5 év van a gyerekek között, de apa kint dolgozik. Ahogy hazajöttünk a kórházból, másnap már ment vissza Németországba. Azóta is egyedül vagyok a két manóval, de csak az eleje volt húzós.

Boldog babavárást :), mer hidd el az lesz....

Biztos klasszul megoldod a dolgokat. Sok sikert és örömet az életben.

2010. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most még nagyon húzós lesz, de késöbb hosszú távon nagyon elönyős lesz a kis korkülönbség.

Szóval összeségében jobban jársz.


Az első 1 évben ne csinálj programot magadnak. :-)


Egy év után már eljátszogatnak egymással akkor kifejezetten könyebb minha csak egy lenne.

2010. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 19 hónap lesz a két gyerkőc közt,novemberben születik a kistesó.Én is gondolkoztam rajta,hogy lesz,mert van hogy a nagy is felkel éjszaka stb.De biztos megoldjuk valahogy-Olyan még nem volt,hogy nem volt sehogy.Biztos belerázódunk.
2010. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!