Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puffaszthat nagyon az anyatej?

Puffaszthat nagyon az anyatej?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 06:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Megállás nélkül pukizik, erőlködik. Aludni sem tud mert folyamatosan nyomja.
2017. júl. 20. 06:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Az anyatej önmagában nem puffaszt, viszont ha te puffasztó dolgokat eszel, akkor nagyon is puffaszt. Úgy képzeld el, hogy minden, amit te megeszel, egy az egyben átmegy a tejedbe. Így tehát ha csípőset eszel, és csavarja a beleidet, kábé úgy csavarhatja a pici beleit. Amikor a pici fiam nem tudott kakilni, egy barátnőm tanácsára bevágtam egy egész csomag aszalt szilvát. Hát, mindketten termeltünk rendesen.

Nézz utána, melyek azok az ételek, amelyeket ajánlott kerülni a szoptatás első hónapjaiban! Pl. puffasztó, csípős, fűszeres dolgok, déli gyümölcsök. Sok baba pocakja azt sem bírja, ha az anya tejtermékeket fogyaszt. Ki kell tapasztalni. Az én kisfiam olyan hasfájós volt, hogy az első 3 hónapban rizsen és csirkemellen éltem, és vizet ittam. Aztán pedig kiderült a tejfehérje-érzékenysége, és egy jó kis másfél éves nulldiéta következett (addig, amíg elválasztotta magát).

2017. júl. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyemet igen, barmit ettem. Szoval inkabb tapszert kapott. Pedig nem allergias semmire mint utolag kiderult.
2017. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!