Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy épp 5 hónapos lányomat nem akarom elvinni strandra? A többi lent.

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag másfél óra odaút, klímanélküli autóban, ilyen melegben.. Csakhogy a mama most játsza a "mamát"... mások előtt. Állítólag én túl féltem a babám...

2017. júl. 25. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek veled. Én sem vinném. Jöjjön a mama.
2017. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
én megmondanám,hogy: egy 5 hónapos még semmit nem élvez a stranból,és el tudom dönteni hogy ez mennyire jó vagy rossz ötlet a gyerekemnek. és ez nem túl féltés csak ésszerű gondolkodás.
2017. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Áprilisi a fiam. Anyósom Balatonon lakik (mi Bp mellett). Többször lementünk hozzá, klíma nélküli kocsival, de strandra még 1 évesen sem akarta vinni.

Azóta eltelt néhány év, most múlt 4 a fiam, simán nyaral a mamánál nélkülünk, és strandolnak eleget.


Mondd meg anyósodnak/anyukádnak, hogy türelem, majd vihetik, ha eljön az ideje.

2017. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Így így.

Ha esetleg egybe lenne kötve egy ott alvással vagy valamivel, akkor oké.

De amúgy se nagyon javasolják ilyen idősen a strandot a piciknek.

2017. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
A közeli strandra se vinném 5 hónaposan. Minek egy 5 hónapost a néplavorba dugni? A strandbelépő árából otthonra lehet neki venni egy kismedencét bakker és nem egy kompletten felszerelt cirkuszi sátorral kell kivonulni valahova...
2017. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Fiamnak ilyen volt, amikor még pici volt. Nagyon élvezte a pancsolást, és nem kellett a fél házat elcuccolnom hozzá.

2017. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Aztán majd ha összeszed valami jó kis gombás fertőzést, vagy kiüti klóros víz, szenvedj te a nyűgös gyerekkel, mi?

Mondd meg a mamának, hogy ha annyira strandoltani akarja a babát vegyen neki egy kis pancsi medencét. Bár szerintem még 5 hónaposan tök felesleges, majd nagyobb korában jobban fogja élvezni.

2017. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi voltunk a tesoja miatt a strandon a most 6 honapossal. Egész nap a pléden görnyedtem a picivel. Rohadtul nem élveztem én sem a pici sem. Ha nem muszáj ne menjetek. Nekem az 5 évesem miatt kelett menni h ne minden csak a kicsi körül forogjon....
2017. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért az utolsó elég sarkos. 6 hónapossal most jöttünk haza tengerpartról! Nagyon élvezte Ő is és mi is (van tesó is), babaúszásra is hordom. Klíma nélküli autóba nem utaztatnám hosszú úton melegben.
2017. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Utolso! Be vittem a kicsit a gyerek medencébe de nsgyon nem elvezte! Orditott! Ez is baba függő! Fürödni sem szetet! A tesoja meg imád! Talán igy nem olyan sarkos!
2017. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!