Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy épp 5 hónapos lányomat nem akarom elvinni strandra? A többi lent.

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag másfél óra odaút, klímanélküli autóban, ilyen melegben.. Csakhogy a mama most játsza a "mamát"... mások előtt. Állítólag én túl féltem a babám...

2017. júl. 25. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

MÁr nem azért, de elvileg mindenhol azt hallani, hogy nem jó napra menni 10 és 3 között. Feltételezem a strandon a medencénél nincs árnyék, hanem tűző nap. Pici babát nem szabad direkt napsütésre kitenni, a vízbe pedig ott lenne. A parton talán lenne árnyék, de még ott is le lehet égni, ha extrém erős az uv sugárzás.

Szerintem ilyen melegbe 1,5 órát ne utazzatok klíma nélküli kocsiba, mert ha leengedett ablaknál utaztok a huzat nem fog jót tenni neki.

Mond meg neki, hogy majd jövőre strandoltok akkor már majd szaladgálhat és valóban élvezni fogja a pancsolást, egyelőre maradtok a kádnál :) viszont ha akar feljöhet unokázni :)

2017. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Énse vinném pici még hozzá majd jövőre
2017. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!