Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a jóalvó babámmal?

Mi lett a jóalvó babámmal?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 hónapos múlt,3 hetes kora óta átalussza az éjszakát,kivéve szombat óta. Kb. 2 óránként kel,szopizik ez nem is gond,de van,hogy az atyaúristennek sem tudom visszaaltatni. Tegnap éjszaka éjféltől 4ig ébren volt,aludt 2 órát 6ig,és most aludt el.

Alapjában nem lett nyűgösebb,nem alszik többet nappal,úgyhogy nem értem,ha mindig így aludt volna akkor azt mondom OK,na de egyik napról a másikra "elromlott"?


2017. júl. 27. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
És még hányszor fog. :)
2017. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a 3 hónapos növekedési ugrás lehet, éhes, most "csinálja" meg a tejet, beállítja a megnövekedett keresletnek megfelelő kínálatot. Szoptasd, ahányszor kéri!
2017. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok,szopizik is szépen igény szerint természetesen,viszont ha már nem éhes sem alszik vissza. Na mindegy,ha csak úgy "elromlott" majd csak "megjavul" 😂 Addig meg túlélek 😂
2017. júl. 27. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy rendezkedj be egy par evre! 😬😉
2017. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy is készültem a terhességem alatt,de nagy mázlim volt,mert tényleg aludt eddig este 8tól hajnal 5ig(evett,kicsit nézelődött) majd aludt tovább 8-ig. Csak mostanában "romlott el" 😂
2017. júl. 27. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen erre pár évre berendezkedni! Mind a 2 gyereke az elejétől aludt éjszaka végig, kivéve 3 és 6 hónapos korukban, akkor volt egy kb 1 hetes időszak, amikor felkeltek éjjel enni! Meg is oldódott a dolog, amint több tejem lett... Tudom nekem "ezt dobta a gép".... Egyébként mennyit van ébren nap közben?
2017. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eddig aludt napközben 3X kb. 40

-60 percet. Este 7kor fürdik és 8ra el is alszik általában. De ma az is kimaradt,vagyis csak 2X fél óra alvás volt. Kiváncsi leszek az éjszakára 😃

2017. júl. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!