Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma rengeteget aludt a babám,...

Ma rengeteget aludt a babám, és már most is alszik, szinte fél napot áttaludta. Valami baja lehet? Ja és nem eszik, tápszeres a fiam. A napi adagja 1000ml, lenne, de ö szinte csk 470ml evett ma. Hétfön elvigyem orvoshoz? Valami baja lehet?

Figyelt kérdés
4,5 honapos
2010. máj. 22. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap meglátod, hogy van e valami egyéb tünet.
2010. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is még holnap minden rendben lehet.

Az enyém ma egyáltalán nem akart aludni, 3 hónapos, öszesen aludt egész nap 2,5 órát. Enni szintén nem akart. Remélem, holnap már nem lesz ilyen nyűgös :S

2010. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem látom betegnek,láza nincs,hát remélem nincs baja.ja holnapi napon eldöl minden,ha rovábbra is igy,akkor hétfön orvos.
2010. máj. 22. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de hétfőn csak ügyelet van, és oda nem vinném, ha nincs nagy gond
2010. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy el kezdett fogzani, és emiatt eszik keveset...megjegyzem az én lányom is ennyi idős, de még sosem evett meg 1000 ml-t. Szerintem ha nem nyűgös, nem sír, nem lázas...stb, akkor egyszerűen most ilyen napja volt. lesz ilyen később is, szerintem egy-egy nap kisebb étvággyal nem sokat számít. Mi sem eszünk minden nap egyformán.
2010. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!