Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babával nyaralás?...

Amydala kérdése:

14 hónapos babával nyaralás? Hogyan kivitelezhető egy 14 hónapossal egy családi nyaralás pl Hajdúszoboszlón?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet egy ekkora kicsivel pl strandolni, étterembe beülni vacsizni, stb? Gondolok itt arra, mi van ha elkezd nyűglődni? Pancsolni tud már egy ekkora baba? Élvezné? Tapasztalataitokat várom!

2017. júl. 29. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem ismered a saját gyereked?
2017. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Mi most voltunk 14 hónapossal veszprémbe wellnesselni igen élvezte, én is meglepődtem hogy ilyen okos.

Imádott pancsolni gyerekmedencéből simán átment apjával nagy vízbe, bár mamánál van medence, nem volt neki ismeretlen.

Ha ő még nem volt nagy vízbe fokozatosan szoktasd hozzá, először játszatok a lépcsőnél, aztán mondjuk ha látja hogy apa hogy élvezi akkor fokozatosan viheted beljebb, úgy is meglátod mennyire élvezi.

Étterembe se volt gond,míg mi vacsiztunk ő etetőszékbe ette kézzel a vacsiját, felkockáztam apróra. MÍg várakoztunk se volt gond, eljátszott a szívószállal, meg sétáltunk.

Alvással voltak nehézségeink mert hiányzott a rutinja hiába próbáltam tartani, de ez még belefért, nagyon jól érezte magát.

2017. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi 8 hónapossal voltunk a Balcsin. Élvezte a pancsolást és a parton is eljátszott. Étterem kicsit necces volt.. ha nyafizott akkor egyikünk felállt vele picit sétálni amig a másik megegette a kaját.
2017. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Intelligencia az nem sok szorult beléd, kérdező. Nyilvánvaló, hogy te ismered legjobban a saját gyerekedet. Leirhatja neked ide 100 ember, hogy az ő gyereke élvezte a pancsolast és egy mukk nélkül végig ültem a 6 órát egy fine dining étteremben, de marhára nem számít, ha a te gyereked utálja a vizet és 10 percig se tud megulni egy hekyben
2017. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

5-ös te kárnak szóltál hozzá.

2017. júl. 29. 20:33
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen modorral inkább maradjatok otthon. Ez még egy lepukkant helyen is kirívóan bunkó.
2017. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
De te értelmi fogyatékos.. hiába ismeri a gyerekét, ha még nem voltak nyaralni. Érdeklődik, hogy a hasonló korúakkal mi a helyzet. Miért fáj ez ennyire neked? Miért kell minden egyes kérdésnél megjelenni egy degeneráltnak? (8hós baba anyukája)
2017. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Ejha, kicsit nagy az arcod kérdező.

Mégis mi honnan tudjuk hogy a te gyereked milyen? Hogy viselkedik? Az enyém pl. nyolc hetes korától Babaúszásra jár, egyértelmű hogy szereti a vizet, ellenben, valószínű, hogy a tied életében nem látott még medencét, és ez miatt sikítófrászt kap. A te gyereked , nem tudom miért idegeneket kérdezgetsz ...

2017. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

8-as, talán mert minden, amit kérdezett nem nyaralásfüggő és a gyerek otthoni viselkedése alapján is következtethetne rá?

Jól alszik, jól eszik, fél-e fürdetéskor, hogy viselkedik idegenek között (pl.: végigordítja-e a bevásárlást... stb.)...

EZEK azok, ami alapján tudhatja, hogy bevállalható egy nyaralás vagy inkább az extrém sport kategória.

2017. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

7-es a 8-as.

Kimoderálták a kérdező alpári kommentjét.

2017. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!