Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihez fordulhatnék ezzel?

Kihez fordulhatnék ezzel?

Figyelt kérdés

Kis falu, rossz utak.

Pénteken a védőnőtöl hazafelé menet egy kátyúban megakadt a babakocsi kereke, és gyerekestül felborult. Én meg majdnem hasraestem benne. Tudom figyelhettem volna jobban is. És szoktam is, de ez valahogy elkerülte a figyelmem. Nem nagy lyul volt amúgy.

Sérülés nem volt. Szerencsére a lányomat védte az hogy bevolt kötve meg a babakocsi tálcája és kupolája. Az én lábamon a sípcsontomon lett egy kis horzsolás, meg bekékült.

A porgármesternek írásban jeleztem, hogy mi történt és a út minőségét is. Nem reagált rá semmit.

Kihez tudnék ezzel s problémával fordulni, hogy nagyon rosszak az utak. Vagy ha komolyabb sérülés nem történt alkor lesz***ják??



2017. júl. 30. 21:50
 1/5 anonim válasza:
50%
RTL Klub, Híradó.
2017. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

(Nekünk szülés előtt 2 nappal volt egy kisebb balesetünk egy nem kis kátyú miatt, hátsó ülésen a 2,5 évesemmel... Semmi nem törtét...

Pár hét múlva a polgármester fiának cseszte szét a gumiját egy másik, másnap befoltozták...)

2017. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Pénteken történt, most vasárnap van. Mikor reagált volna a polgármester? Ha olyan kis falu, akkor az önkormányzathoz mennék be személyesen jelezni a problémát.
2017. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Most pénteken történt az eset? Hogyan válaszolt volna a polgármester? Egyébként nem mindegy, hogy a falué az a szakasz, ahol történt vagy a közútkezelőé. Mert ettől is függ, hogy kinek kell jelezni. Ha a polgármester 30 napon belül nem valaszol, akkor írj a jegyzőnek.
2017. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egészen más történet, de ígérem, a végére összeáll.

A nagyszüleimnek van egy telke az erdő alatt. Mikor a szomszéd telket megvette az új tulaj, terepjáróval jött-ment a picike úton. Persze egy idő után szét is cseszte, de rendesen. A nagyszüleim jártak a hivatalba hónapokon keresztül, persze semmi nem történt. (Bosszantó, mert 30 éve fizetik a helyi adót és csak villany van a telken, mást sosem kaptak, pedig ez az út is az önkormányzaté, nem saját.)

Szóval, mikor az autójuk elakadt és egy bukkanó leszakította elől a műanyag borítást, akkor kihívták a közúti helyszínelőket és persze az útminőség nem felelt meg az előírásnak. Vitték a képeket az önkormányzathoz, a biztosító fizette is a kárukat, de az úttal nem történt semmi. A papa berágott, közölte, hogy kihívja a TV-t. A lényeg, hogy 2 héten belül megcsinálták az utat. Igaz, hogy csak murva, de rendesen le van döngölve, egy ideig biztosan bírni fogja...


(A te esetedben is, ez tuti jó kártya lenne, hiszen köztudott, hogy a kormány mennyit dumál a családok támogatásáról, segítéséről...) Egy ellenzéki TV tuti hírt csinálna belőle, hogy a kátyúban felborult a babakocsi...


Egyébként sajnálom nagyon!

29/L

2017. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!