Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon érzékeny a babám bőre...

Nagyon érzékeny a babám bőre az átlagosnál jobban, anyucik akik hasonloan vannak milyen babaápolási szereket használtok, popsikrém, tusfürdő, popsitörlő?

Figyelt kérdés
Ekcémas lett a babám csak a babe termekeket hasznaltuk illetve olvajos furdetot,sudot illetve neogranormont tiszta anyagi csőd :( valaki olcsóbb de jó terméket tudna ajánlani sleepy ilyesmi? Popsikremek kozul 5ot probaltunk kiveve chiccot nem meg
2017. aug. 1. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Popsikrémbòl mi is Sudocremet használunk, drága, de kevés kell belőle. Fürdetőből Dm Alverde Baby-t, 800 ft és csak természetes anyagok vannak benne. Popsitörlőt semelyiket nem bírja, így nedves vattával használok helyette. Az öblítőket sem bírja, ahelyett ecetet használok. Ha száraz foltja van, azt Sanatopic krémmel kenem, gyógyszertári, nekünj bevált, 500 ml és 1500 ft, sokáig elég.
2017. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Popsikrém sudocream, popsitörlő a rózsaszín babydream. Fürdetőből Weleda, nem tudom a Babe mennyi, ha jól tudom a Weleda attól azért olcsóbb. (2 havonta veszem 2200 ft a Brendonban így onnan szoktam, a DM-ben pl 2700) én olcsóbb fajtából 4 félét próbáltam, feladtam. Száraz volt a bőre de volt amelyiktől kiütéses is lett.
2017. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fürdető és popsikrém Urtekram(2000 Ft körül, rendeltem), testápolónak a DM-es Babylove Ultrasensitive Pflegecreme Gesicht&Körper-t(500Ft).
2017. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoptatott baba? Mennyi idős? Mióta ekcémás?
2017. aug. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!