Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül nektek babátok...

Mennyibe kerül nektek babátok eltartása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy az eredeti kérdésem megfogalmazása kicsit furcsa, de nem tudtam hogyan tehetném fel. Most fog megszületni a kis babám, de kezdő anya vagyok és bevallom őszintén fogalmam sincs, hogy mire számítsak. Csak anyukámat tudom megkérdezni, de Ő nem naprakész a mai árakat tekintve. Arra lennék kiváncsi, hogy egy hónapban körülbelül mennyit költötök a babátokra? Ennivalójára, pelenkára, tisztálkodó szerekre. Esetleg ha van valami tippetek, min vagy miken lehetne spórolni, mi az, amiből nem feltétlen a legdrágább a legjobb?! Ha abban is segítenétek, hogy mivel játszik a babátok a születésétől kb egy éves koráig és, hogy milyen (valóban hasznos) játékokat lenne érdemes neki beszerezni, azért nagyon hálás lennék.


Ketten leszünk a babámmal, 180 ezer forintból vajon meg fogunk e élni? (Természetesen babakocsit és kiságyat nem ebből kell vennem, van megtakarított pénzem, de váratlanul maradtam egyedül és innentől a havonta érkező pénzemből kell gazdálkodjak.)


Mindenkinek előre is köszönöm!


2017. aug. 5. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyilván függ attól, hogy mennyit tudsz és mennyit akarsz rákölteni. El lehet költeni havonta 100 ezret csak a ruháira, már miért ne lehetne? Más kérdés, hogy értelmes dolog-e, meg szükséges-e.
2017. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!