Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hósnak 80-86-os ruha...

6 és fél hósnak 80-86-os ruha mennyire tér el az átlagostól?

Figyelt kérdés
49 cm-el és 2700 grammal született a lányom. Gyorsan kezdett nőni és sokat. Most kutyázik, lassan elkezd mászni, de ez szerintem teljesen rendben. Viszont 6 és fél hósan a 9 hósnak készült ruha kicsi rá, rövid, az egy évesnek való pedig jó. Ez eltér az átlagostól vagy normális? Volt olyan aki azt hitte, hogy 1 éves múlt a magassága alapján. Anyatejes, 2-2,5 hete kezdett csak el kóstolgatni, ha ez számít valamit.
2017. aug. 8. 12:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Még vettünk az auchan-ból is ruhákat, innen a 86-os, nagyon ritkán a 92-es méret jó rá. A Lidl-ből a 80-as pont jó rá, van hogy néhány helyen feszül, a 86-os általában jó, csak egy picit "lengébb". Több helyről nem igazán van ruhánk, illetve a h&m-ből kaptunk egyszer, nekem azok kisebbnek tűntek mint amit ír rajtuk.

Lemértem a hosszúságát, egyszer 81, máskor 83, 84 cm jött ki, mindig izeg-mozog. Ugye nem probléma az, ha tényleg magasabb az átlagnál?

2017. aug. 9. 09:00
 12/12 anonim ***** válasza:

Az Auchan is mini méret, de természetesen nem baj ha nagyobb, miért lenne az? Max. magasabb lesz, de az is lehet, hogy csak most nő ilyen ütemben.

Lányom magasabb az átlagnál és én is nagy voltam picinek, mégis csak 158 lettem végül, óvoda végére már behoztak és lehagytak a többiek.

2017. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!