Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is kifolyik a pisi?

Nektek is kifolyik a pisi?

Figyelt kérdés
Van olyan reggel, mikor teljesen átázik elöl a két hónapos babám pelusa. Éjjel nem kakil be, ugyhogy nem is cserélek nehogy felkelken!
2017. aug. 10. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
SOha nem folyik ki, pedig este betol már 300 ml tapit meg egy csomo vizet is, meg néha éjjel is ugyanennyit es csak reggel cserelem le. Milyet hasznalsz? Én pampars premium care-t születéstől fogva, most 16 honapos, de soha nem azik át.
2017. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen pelenkát használsz? Talán nem eléggé gumírozott a comb résznél, írod hogy ilyenkor nem cserélsz neki, kvázi több órát van alatta ugyanaz a pelus. Ahogy mozgolódik talán kienged a gumírozás, és attól lehet.
2017. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pamperst, hason alszik és reggelre úgy megvan duzzadva, hogy már nem bírja. Most megprobálom éjjelre a hármast, mert méretben már jó, hátha többet tud felszívni.
2017. aug. 10. 08:18
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg próbáld meg, hogy fordítva adod rá a pelenkát - a fenékrésze legyen elöl -, mert hasonfekvéskor így többet tud beszívni.
2017. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk nem vált be a pampers pelus. A DM saját márkáját vettük a Babylove-ot szuper volt! Soha nem folyt ki a pisi! Ajánlom próbáld ki!
2017. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Próbálj más pelust. Mi a Liberóval szívtuk meg. Mindig kifolyt valahol valami.

A Pampers nagyon bevált amíg le nem szokott a pelusról, csak zöld Pamperst használtunk. (a narancs sem volt jó)

2017. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én egy időben éjszakára eggyel nagyobbat használtam.
2017. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy nem cserélem ki éjjel a pisiset?
2017. aug. 10. 14:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Én éjjel kB 2 hónapos kora óta nem cserélek. Akkor is csak azért,mert bekakilt. A kisfiam csak hason alszik, 5 hónapos, ha nem úgy alszik el, átfordul magától félálomban. Én liberot használok, volt, hogy pamperst, de az nekem pisiszagú volt, mióta megszületett talán 2szer ha kipisilt, de az is akkor, amikor 2 méret között volt. A libero reggel is akármilyen pisis a fiam, szinte száraz érzésű a belseje
2017. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem váltsál méretet.
2017. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!