Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktózérzékenység?

Laktózérzékenység?

Figyelt kérdés
Kisbabám Milumil Ar Optima tàpszert eszik. Jól alszik, nem egy nagy evő, de súlya rendben van. Vidám kisbaba, nem sírós. Fel sem merült bennem, hogy tejtermékre allergiás lenne, de ma kapott először tejterméket (joghurtot) és pár óra múlva iszonyatosan hasfájasa volt. Most akkor ez mi? Csak még nincs rá felkészülve? Ha nem bírja a laktózt, nem teszem allergiássá, hogy ugyanezt a tápszert adom neki?

2017. aug. 13. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a tápszerben van tejfehérje és laktóz is, ha az nem okoz gondot, akkor a tejtermékeknek se kellene.

Mennyi idős a babád? Milyen joghurtot kapott?

2017. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak nem is HA tápszer, ha semmi baja sincs tőle, szerintem a joghurt max korai még, nem hinném, hogy később baja lenne tőle. Engem is érdekel a kora.
2017. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem a joghurttal kéne kezdeni a tejtermékeket,inkább az a gond...ha elolvasod a sima joghurtot hogyan készitik gombával akkor megérted.
2017. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10 hós! Elfelejtettem írni.
2017. aug. 13. 21:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Most gyorsan utánaolvastam és a Nutriklub szerint pont hogy azt lehet először és fokozatosan. Nem tudom, mindegy, hanyagolom még. :)
2017. aug. 13. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nalunk szinte minden uj etel bevezetesenel sokat pukizott, felfujodott. Akkor hanyagoltam es par het mulva ujra probaltam. Mar egy eves es mindent eszik, semmire nem allergias.
2017. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdeztem milyen joghurtot adtál, de nem válaszoltál. Kora alapján lassan tényleg lehet joghurtot adni.
2017. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, Danone natúr joghurtot
2017. aug. 14. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Az okés. Natúrral próbálkozhatsz, néha 1-2 kanállal, esetleg úgy is, hogy ételbe kevered bele.
2017. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!