Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fülhőmérőt vegyem majd...

Melyik fülhőmérőt vegyem majd újszülött babómnak, ami megbízható, és nem iszonyat drága?

Figyelt kérdés

A Braunt ajánlotta vki, de az drága, és vmi betét is kell utána hozzá...

Nincs vmi jobb tippetek???

köszi


2010. máj. 24. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem se vált be, egyik oltásnál már éreztem, hogy melegebb a babám, mértem, de 37.3-nál nem ment feljebb, már vagy 10-szer mértem, cseréltem rajta sapkát is, elemet is, de semmi. Elővettem a digitális hőmérőt, popsiban mértem, majdnem 39 fok volt!!!! Hát ennyit a megbízható fülhőmérőről... ja és mindkettőt ugyanaz a cég gyártotta :)

Inkább ne vegyél. :(

2010. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Sajnos egyet kell ersek az elottem szolokkal.

EN EZT NEM TUDTAM <HOGY NEM MER PONTOSAN!!

Megvettem en okos a legdragabbalt, hogy a lanyom minden penzt meger cimszoval!

4 hetesen volt a lanyom amikor nagyon nyugoskodott.Megmertem a lazat es azt mutatta a lazmero, hogy lazas.

Adtam Neki nurofent.

Igy ment egesz ejjel es masnap delelott.Vegig lazasnak mutatta.

En meg mint aggodos eleso babas anyuka rohanas az ugyeletre.

Bent tartottak minket (angliaban mindig bent tratanak kivizsgalason).

Delutan kettotol hajnali 3ig bent voltunk es orankent mertek a lazat volt vizelet vizsgalat 3szor(agytalba kellett pisilnie gondolhatodmilyen egyszeru volt).

Megmerik a lazat 36.8 vagy 36.9 volt mar nem is tudom.En is megmerem 38.5 folott volt.

Es akkor mondta a noverke, hogy majd 2 eves kora utan az jo lesz, de addog ne hasznaljam.

1 napig tomtem gyogyszerrel a 4 hetes lanyomat, mert a gyogyszertarban ezt a sz@rt ajanlottak!!

Azota mi is a hajlakony vgu lazmerot hasznaljuk Neki!!


Bocs, hogy hosszu lett!

2010. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további hozzászólásokat!


Ez most már kezd felháborító lenni, akkor ezek szerint teljesen haszálhatatlan, és mégis eladják...ez azért érdekes...:-(

2010. máj. 24. 21:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Végül is nem használhatatlan, de szerintem csak nagyobb gyerekeknél mér pontosan. Magunkat is megmértem a férjemmel, minket jól mért....
2010. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ja, értem...illetve nem nagyon. :-D

Ha felnőttön jól mér, akkor bébin miért nem? Furi, de mindenesetre lemondtam róla.

Van 2db digitálisunk is(az egyik hajlíthatós végű), azok is érdekesen mérnek,azért gondoltam, hogy beruházok egy drágábbra...

De akkor megmarad a pénzünk...:-)



köszi

2010. máj. 25. 08:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem a hajlítható végű Omron digitális van, az szerencsére annyira pontosan mér, hogy amikor babát szerettünk volna, azzal mértem a hőmet, minden nap.... szóval tényleg megbízható :)
2010. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!