Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 2 hetes és sajnos...

Kisfiam 2 hetes és sajnos tápszeres. Két evés között mindig alszik igy nem nagyon tudom kinálgatni vizzel. Mindig azzal ijesztgetnek, hogy ki fog száradni. Ilyen kicsi babának mennyit kell egy nap innia?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

ha szomjas lenne felébredne.nem kell külön folyadék ,benne van a tápszerben.persze, nyáron nagy melegben más, de ilyenkor...esetleg etetés elött pár korttyal megkínálhatod.én nyáron így csináltam, mert két etetés között az én kicsim is aludt.

11hetes kisfiú anyukája

2008. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is tápszeres volt az elejétől fogva,nekem is mondták,hogy itassam.Nem nagyon akart inni,igaz ő nehezen tudott kakilni és én kamillateát adtam neki na azt megitta mert édes volt.De én jó sokáig/3hó/ csak azt adtam neki és nem száradt ki.Szerintem próbálgasd többször kínálni evés előtt nem kell sok egy pár korty is elég csak többször legyen adva neki.
2008. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2008. okt. 19. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is csak a nagy melegben ivott a tápszer mellé és most a bébiétel után is csak pár kortyot.A folyadékszükségletük kg-ként 150 ml.
2008. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!