Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
96%
Ki lenne az apja? O, aki teherbe ejtett. Gondolom, vallalja.
2017. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
100%
Ha támogatni fog, de részt nem vesz az életében - és gondolom nem, mert csasládos emberről van szó - akkor senki, hacsak nem mész majd férjhez valakihez, akivel közösen nevelitek.
2017. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
94%
ha minden happy akkor minek akarsz másik apát a gyereknek? eltartod magatokat, kész, ha 10 év múlva megkérdi megmondod a szeretőd nevét aztán szevasz tavasz. addigra lehet hogy elhagyja a családját, vagy a felesége b..a ki mint macskát sz..ni, esetleg megkérdezheted hogy a gyerekkel mint apa, szeretné e tartani a kapcsolatot, ha igen, akkor meg nem értem miért kérded hogy ki lesz az apja.
2017. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem árt időben fogni valami balekot, aki bevállalja az apaságot, mert nem csak a gyerek kérdezi meg, hogy ki az apja.

Menni fog a pletyka rendesen.

2017. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
100%
Hu, en 10 eve a ferjemmel nem vagyok egyutt de te mar annyi ideje..ez mar komolynak szamit, gondolom alap hogy a nevere veszi. Kiveve ha rajtad kivul is van 3 masik szeretoje...
2017. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, csak hitegeted magad, az az ember, aki félre kefél, az magán kívül senkit nem szeret.


A gyerek apja biológiailag nyilván a szeretőd. Hivatalosan vagy tesz onkent apasági nyilatkozatot -ami nyilvánvalóan tökre vágná a házasságát - vagy bepereled, vagy képzelt apát nevezel meg

2017. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mondani meg majd azt mondod a gyereknek, hogy az apja annyira nem tisztelte, nem szerette az anyját, hogy felvalllalja és remeled, hogy nem ezt a mintát viszi tovább majd
2017. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
83%
Remélem kamu, de sajnos sok gusztustalan nő van, ezért bármi előfordulhat.
2017. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
72%

Biztos nagyon szeret ha 10 eve csak kurogat de nem vallal fel. Ez a szeretet jele.


Az apa nyilvan o lesz, de hogy ki neveli fel? Ha a szeretoddel maradsz, akkor te egyedul neveled fel, ha befejezed ezt a khm...konnyuveru eletet, meg van eselyed normalis VALODI part talalni, es akkor hatha lesz annak a gyereknek egy apamodell is az eleteben.


Hogy mostantol mi a fontosabb, a farok vagy a gyereked jovoje, tied a dontes. Bar ilyen nok sajnos

a. naivan varnak a szeretojukre tovabb

b. csipobol az elso a fontosabb nekik

2017. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan...képes vagy 10 éve szeretőként alázni magad? Hát nincs neked önbecsülésed?

A gyerek apja értelemszerűen a szeretőd lesz...vagy elismeri magától, vagy a szülés után bíróságra mész, vagy képzelt apát írsz be...első 2 esetben fizetnie kell gyerektartást és lesz láthatás (miután a gyerekelhelyezésről a megállapodás elkészült), utóbbi esetben se gyerektartás, se láthatás. Szerintem amúgy sanszos, hogy a gyakorlatban egyedül leszel mint a kisujjam....ha esetleg ez a gyerek végképp tönkrevágja apuka házasságát és nálad köt ki, akkor majd keres melléd egy új szeretőt.

2017. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!