Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket nevet adnad? Mi a...

Melyiket nevet adnad? Mi a velemenyetek roluk?

Figyelt kérdés
A következő a nevlistank: Hadassa, Dolóresz, Dorisz, Dolli, Benigna, Benita, Héda, Gertrúd, Eponin, Modeszta, Rut, Ruti, Tertullia, Timona, Tirza, Virginia, Virgilia, Zomilla, Zsüliett
2017. aug. 22. 23:57
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
78%
Ezek közül Héda.
2017. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok kisebbsegi, igy egyiket sem adnam.
2017. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Már ne is haragudj de honnan szerezted ezeket a .......... neveket? Másra nem lesz jó, mint az emberek nagy része nagy szemekkel néz iskolába meg halálra csúfolják. Nem én lányom aláírom de mi a baj a normális nevekkel? Hanna, Anna, Jázmin, Luca, Emma, Petra, Adri, Zsófi, Dorina, Judit meg a végtelenig lehetne sorolni. (nem egy embert ismertem személy szerint tanulmányaim alatt akit ilyen típusú név miatt a porig szivattak).
2017. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tucat nevet adni neki. A nem tucat nevek közül pedig nemem ezek tetszenek :) Főleg a Hadassa es a Doloresz :)
2017. aug. 23. 00:18
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Zomilla mert az vicces, olyan mint egy hörcsögnév. Vagy Eponin, mert az olyan betegesen hangzik. A Modesztát kerülném, a molesztálás fog mindenkinek eszébe jutni róla. A Rutiról meg a rút kiskacsa.
2017. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Rut vagy Gertrúd, vagy maximum Virginia, ezek legalább kapcsolhatók a mi kultúránkban is valamihez, nem totálisan idegenek a fülnek. Esetleg Dorisz, vagy a német nyelvterület közelsége miatt a Tirza.


Ezt a Benignát semmiképpen sem, mert annak ellenére, hogy nem vagyok egy vulgáris beállítottságú ember, még nekem is rögtön a vagina szó jutott róla eszembe... A Dolli meg sokaknak csak szegény klónozott birkát juttatná eszükbe... A Zsüliett több, mint sznobisztikus, amíg van Júlia nevünk. A Dolóreszt meg inkbb felejtsd el...


Azért azt meg kell hagyni, hogy a te ízlésed nem egyszerűen különleges, hanem extravagáns. De legalább szappanopera névből csak egy van a listában.

2017. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Zsüliett, de amúgy mind szörnyű. A gyereked jobban fog utálni egy ilyen névért, mint egy tucatnévért.
2017. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Nehéz belőle választani, nekem a hagyományosabb nevek tetszenek.

Ha muszáj választani, akkor Zsüliett vagy Gertrúd. Esetleg Eponin.


Ami kizárt: Tirza, Modeszta (erről a molesztálás jut eszembe :S)

2017. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Heda vagy Gertrúd vállalható.

Figyelj utána nézel a nevek jelentesnek is vagy csak úgy ami jön?...

A Dolores fájdalmakat jelent.

Modeszta szerény.Benigna jóindulatú de úgy mint pl egy tumor.így is használják az olaszban.

Nem csak az a rossz ha csufoljak de az is hogy elsőre soha nem fogják megérteni a nevét és a gyerekek más neveken fogják hívni.

2017. aug. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz lenne kiválasztani a legrondábbat.

A Héda még vállalható.

2017. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!