Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok véleményt mondani,...

Tudtok véleményt mondani, vagy ajánlani gyerekülést?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5 éves jelenleg ilyenünk van:

Bebe confort Iseos Safe Side TT 9-18 kg

kistestvére rohamosan gyrapszik ezért valószínű megörökli ezt az autósülést, és kislányunk kap 9-36 kg (bár hallottam 25kg-ról is)

ilyet nzétünk: espiro kappa, valakinek vélemény?


kb. 50 e a határ, de nem baj + - 10 e ft. Roemer lenne a legjobb ,de azért 100 e ft nincs.

nania és hasonlók nem érdekelne. (megfogtam a két ülést, hát súlyban is lehet érezni a különbséget, masszívabb a bébé confort)



2017. aug. 23. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen súllyal már jóval olcsóbban is találsz megbízható márkát. Én egyébként fekete pénteket várom, novemberben, mert akkor szerintem a gyerekülések is nagyon jó áron lesznek, érdemes vele várni.
2017. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

koszi a tippet a fekete péntekre

az olcsoság "nem számít" ezt úgy értem, hogy ne ezen múljon ha 55 e ft-ért már jót kapok érted. Úgy értem, hogy nem ezen akarok spórolni. Vettem anno használtan magas kategóriás jó babakocsit viszonylag olcsón, de ebben nem merek.

2017. aug. 23. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Cybex pallas.
2017. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, értem, de gondoltam megemlítem, szerintem a drágább kategóriás, jó minőségű gyerekülések is le lesznek akciózva, márkát sajnos nem tudok, én most nézek utána a témának...
2017. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

még vmi, isofix nincs az autóban.

cybexnek van biztonsági öve? vagy csak az az izé védi? nekem olyan fura az, kéynelmes a babának? az a baj, nem tudom a kislányom elviselné -e azt az izét maga elott. nektek bevált?

2017. aug. 24. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:
A pajzsbiztonságosabb mint az öv. Fiamnak 2 éves kora után nem sokkal vettük. Nahyon szerette. Most már nagy fiú, így a kocsi övével használjuk.
2017. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Cybex van, 2,5 éves a fiam, de még a 9-18kg-os Juno-t használjuk. Csak azért írok, mert nekünk annyira bevált, hogy a következő is biztos, hogy Cybex lesz. Szereti a pajzsot, szokott rajta játszani, de még aludni is. Az ülés pedig meglepően könnyű, szuper egyszerű rögzíteni, mégis hihetetlenül biztonságos. És árban is nagyon jó.
2017. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És a romer evolvarol van véleményetek?
2017. aug. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!