Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg minden jó baba előbb-u...

Tényleg minden jó baba előbb-utóbb 'elromlik'?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes nyugodt, jo kisbaba. Sokan riogatnak vele, hogy majd 'úgyis elromlik'.... Mik a ti tapasztalataitok....?
2017. aug. 26. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én kisfiam is rettenetesen nyugodt baba volt. Evett és aludt csak. Sírni sem sírt nagyon, csak nyöszörgött, ha baja volt. Most 15 hónapos, most sincs semmi baj vele. Feszegeti a határokat, persze ez sokszor hisztibe torkollik, ha nem teheti azt, amit ő szeretne. De még így is nagyon jó gyerek szerintem. Nem elromlott, csupán egy új korszakba lépett.
2017. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam egy álom gyerek. Szerencsém van vele. Nekem is mondogatták, hogy nem biztos, h ez így is marad, ahogy te is írod. Olyan érzésem volt, mintha közben azt gondolnák "na nehogy már te megúszd az éjszakázást meg az órákon át sírást". Szerintem csak féltékenyek valahol, mert nem vagy nyúzott, kialvatlan a gyerek miatt :) Csinálj mindent úgy, ahogy eddig, ne foglalkozz az ilyesmivel. :)
2017. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. aug. 26. 15:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindenki ezt mondogatta, most 12 hetes és ugyanolyan jó kislány egyenlőre.
2017. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 3hetes és hihetetlenül jó baba,többször hallottam én is hogy majd ezután jön a java blablabla...a lányaim az első hónapokban voltak sírósak,kb a harmadik hónaptól javult a helyzet.Szerintem hétről hétre türelmesebbek lesznek a babák,nem hiszem hogy fordítva lenne :)
2017. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél éves és még mindig nem változott 😊
2017. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Felfogás kérdése is. :)

A legkisebb 5 hónapos. Imádom, öröm vele minden pillanat. Egy szavam sem lehet.

De ha elmondom valakinek, hogy este sokszor ébred szopizni, akkor húzza a száját, hogy az övé bezzeg rögtön átaludta az estét. És? Ő meg nem. Ettől egyik se lesz jobb vagy rosszabb, csak más.

Én akkor is csak röhögök, amikor hisztizik. Akkor is cuki. *.*

Más meg sírógörcsöt kap a sajátjától.


Pozitív hozzáállás és a humor sokat segít. :)


Első gyerekkel is mindenki jött, hogy majd lesz így se, nem sokáig röhögök. Most már 14 éves. Kamaszodik ezerrel. De még mindig nem "romlott el".


Ne foglalkozz másokkal! Élvezd az anyaság minden percét! :)

2017. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Haha, igen, pont ezt akartam írni, hogy nem mindegyik "romlik el", csak amelyik cicizik :DD


A lányom is egy nyugodt, tündér, kiegyensúlyozott, jól kezelhető gyerek születése óta, de alvás terén bizony elromlott a 4. hónap után, rohamosan :D Ha engem kérdeznek, én mindig azt mondtam, hogy jó baba, most meg jó gyerek (2 éves), aztán ha belemegyünk a részletekbe, és megtudják, hányszor kelt éjjel, amíg cicizett (1,5 hónapja választottam el), mindenki rosszul van, hogy jesszus, hogy tudom azt mondani, hogy jó baba volt :D Pláne, hogy most se alussza amúgy át az éjszakát, csak már megúszom 1-2 "kérek inni"-vel és alszunk tovább, régen óránként fent volt és kérte a cicit. Ja, meg első ébredés után átjön közénk, ettől se jó baba, mint kiderült.

2017. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "cicizett" mind a kettő (ill a kicsi most is) és egyik sem romlott el! Az éjszakák kb 1 hónapos korukig 1 ébredéssel lementek (ettek, aztán vissza is aludtak), utána mind a kettő átaludta az éjszakát. Nem volt fogzás nyűgösség, szeparációs szorongás is csak nyomokban látszódott, a nagynál vészes dac korszak sem. Nappal és éjszaka is úgy alszanak, ahogy a könyvekben írják, ébren magukban is eljátszanak, szót fogadnak (még a kicsi is, az Ő szintjén). 3 éves és 10 hónapos gyerekek egyébként.
2017. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, mindenkinek mást jelent a nyugodt. Kislányom születése óta nagyon nyugis, sokat alszik, nem szokott bőgni, csak ha kaját kér 3 óránként, tápszeres, etetések között, vagy alszik, vagy eljátszik magában. A legelejétől fogva mindenki azt mondja, hogy, majd elromlik, most 3 hónapos és nem változott a viselkedése, kb. egy hete az éjszakát is átalussza, bár eddig is én keltettem fel az éjjeli evésekre.
2017. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!