Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok kikapcsolodni,...

Ti szoktatok kikapcsolodni, mikor a babatok ebren van?

Figyelt kérdés
Sok kerdesben olvasok, hogy hazimunkat csinalnak ilyenkor az anyukak, hat en szoktam azt is, hogy befekszunk az agyba es bekapcsolok egy filmet, atolelem a babam es nezem. De a telefonomat is szoktam nyomkodni, mikor elvan. Ti mit csinaltok, mikor ebren van?
2017. aug. 27. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudtam, a fiam babaként nem volt el magában max 5 percet. Házimunka nagyját is alvásidőben csináltam.
2017. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős baba hogy egy egész filmet meg tudsz nézni hogy átöleled és fekszetek? :O
2017. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen,bár mostanában egyre kevesebbszer.

1 éves a lányom.

Amikor ébren van vagy a házimunkát végzem,

vagy telefonozok,magazinokat olvasok.

Általában max fél órát van el egyedül.

2017. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 honapos pici baba :)

Tegnap babalatogatoja volt, kapott pihenoszeket, 2.5. orat elvolt benne. :)

A hazimunka macerasabb neha, mint megnezni egy filmet :)

Mert ugye akkor mellette fekszem.

2017. aug. 28. 04:58
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem. A házimunka még hagyján mellette, jön és "segít", de olvasni, filmezni, telefont nyomkodni nem tudok mellette, mert jön és kikapja a kezemből hiszti kíséretében. 2 éves

Most indul a férjem, vége is a mobilozásnak.

2017. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De a 2 eves azmar gyerek. En babas szuloket kerdeztem.
2017. aug. 28. 07:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont úgy vagyok vele, mint az 5-ös. Az enyém se baba már, DE babaként se tudtam mellette úgy kikapcsolódni, mint te teszed.

A háttértévé egyébként is káros, azt eleve hanyagoltam.

2017. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sztem nem karos, mert alszik es a takaro elnyomja a fenyt.
2017. aug. 28. 08:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Most akkor alszik vagy ébren van, ahogy kiírtad a kérdést?

Döntsd már el!

2017. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ugy szoktam, hogy ebren van, befekszunk az agyba, bekapcsolok egy filmet a ps-en es magamhoz huzom, pihikezunk, nezzuk egymast aztan elalszik. Kozben tudom nezni a filmet. Azt vettem eszre, igy tobbet alszik.

De egyebkent en sportolni is sportolok vele, nekem az is kikapcsolodas. 2.5 ora seta, torna.

Olvasni, mikor alszik.

Egyebkent mondokazok, enekelek, verselek neki, kukucsozunk, ilyesmi..de valahogy nalunk jut ido a pihenesre is, hiaba nagy a hazunk (1800 m2). Tegnap is elkezdett esni, babalatogato utan filmet neztunk a parommal es pihentunk, neztuk a babat, aki mellettunk nezett minket, utana aludt. Ez ennyire ritka, hogy lehet mellette pihenni is?

2017. aug. 28. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!