Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnék csinálni? Hogy...

Mit tudnék csinálni? Hogy tudnám lefoglalni?

Figyelt kérdés
11 hetes kisbabám imád ölben / kézben lenni. Ezzel nem is lenne baj csak már én nem bírom tartani egy idő után. Játszó szőnyegen nagyon rövid ideig van el különben sírni kezd pedig szórakoztatom énekelek neki játszom vele. A nem bírom tartani alatt azt értem hogy nagyon fáj a hátam és a csuklóm is. ( már majdnem 8 kiló (nagy baba)) Vettünk hordozókendőt de abban se szeret lenni nyilván nézelődni szeretne de úgy meg nem tud. Tudom már nem sokat kell várni hogy kenguruba tudjam tenni csak hát addig is kéne valami megoldás hogy le tudjam foglalni. Sírni nem akarom hagyni pedig sokan azt tanácsolták nekem .... jah és a pihenőszéket se szereti :D

2017. aug. 28. 12:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah és nem fáj a hasa, nem éhes, nem álmos :D gondoltam ezt azért még leírom
2017. aug. 28. 12:31
 2/15 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok a 6 hetes babámmal, nagyon érdekelne mit tanácsoltok.


Hogy lehet egy ekkora babát szórakoztatni? :/

2017. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit próbáltatok már vagy mit nem.

Nekem a kisebb lányom volt ilyen. Hordozóban vagy Adamo hintaban, rezgős hintában vagy kesobb rugos hintaban mindig ott volt velem egy helységben. Ezeket nagyon szerette. Elegendo volt ahoz, hogy ne sirjon es en is tudjam csinalni a dolgomat. Esetleg probaljatok ki valamelyiket.

Fel a fejjel, van megoldas csak meg nem bukkantatok ra😉

2017. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is a rezgős pihenőszék vált be, abban bármeddig elvolt. Aggattam rá neki játékokat, azokat váltogattam. Illetve már picit nagyobb volt, amikor megtanult hintázni a babahordozóban, addig mocorgott, míg el nem indult előre-hátra a hordozó, utána abban is jól elvolt.
2017. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a kengurut most felejtsd el! Kevés attól károsabb dolog van. Ásd bele magad jobban a hordozók világába! Én babám ilyen idős korában close cabooban volt és imádta, mert ha nézelődni akart, kilátott belőle, de ha elfáradt, simán el tudott aludni. Mi utána liliputi csatosra váltottunk és nem bántuk meg. Mai napig rendszeres használjuk (1,5 éves).
2017. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem a babakocsi vált be, méghozzá az autós hordozó résszel. Abból kilátott és tudtam tologatni. Konyhába is be tudtam állítani.


Másik: zene. Ha volt hangos de nem ordító zene (kb mint ahogy a kocsiban hallgatod a zenét) arra nagyon figyelt, fülelt. Próbáld ki egy youtube-os gyerekdalok lejátszási listát :D


Harmadik: Szőnyegre, plédre raktam, köré raktam kihajtós könyveket, plüssöket. De rengeteget.....! Ezeket a fiam szerette nézegetni. Főleg a könyveket.

2017. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem csak a karikas kendoben akart egy ideig megmaradni csipon, ameddig hatra nem kerult. Szovott hordozokendoben szuletestol hatra lehet kotni batyukotesben, es csipore is lehet tenni karikasban, bar 8 kilos babat en mar inkabb hatra kotnek. Onnan szepen kilat a vallad folott, vizsgalodhat. Elol az en gyerekem sdm maradt meg, mert nem tudott ugy nezelodni.
2017. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen helyen laktok, mi kertes házban. Ilyenkor kiviszem őt babakocsival (vagy ölben) és nézelődik. Főleg a kutyák érdeklik. A fiam nagyon szeret kint lenni a kocsiban, ilyenkor a hordozót teszem a vázra, így jobban látja a dolgokat. Szereti nézni a fákat, de azt is ha füvet nyírok. Vagy épp a kutyákkal játszok az is leköti.
2017. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Adamo hinta, rezgő pihenőszék, játszószőnyeg mind próbáltam

Adamoban pár perc alatt elalszik, de csak addig míg ringatom. Masik kettő csak néhány percre köti le.

6 hetes babától ne is várják még többet?

Első babàm... :)

2017. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket... :) azaz igazság hogy már annyi mindent próbáltam. Én is babakocsiba hordozóstul tologattam az is egy ideig foglalja le (kivéve ha szeles idő van és a falevelek mozognak na akkor azt elbámulja egy ideig) Néztem már azt a Adamo hintát de még használtam is kb 40 ezer forintért van fent a neten aztán ha nem jön be... A pihenőszék ami van nekünk az is olyan mint a rezgős (zenél, hintáztat)csak nem rezeg sajnos. Abban reménykedem ha elkezd majd forgolódni akkor majd jobban leköti a körülötte lévő tárgyak, játékok ... na majd kiderül :)
2017. aug. 28. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!