Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdted a szobatisztaság...

Mikor kezdted a szobatisztaságot és mikorra lett az?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Szia! Engem páran lehurrogtak már de kit érdekel...:)

Szóval 5 hós kora óta bilizik a drága:)ügyesen.Most 9.5 hós és mikor melegek vannak bugyiban van itthon 2órát is elvan és nem pisil be de ha közben bilire ültetem azonnal pisil bele:)!Ügyes nagyon!Bízom benne h pár ilyen akció és nyár végére sikerünk lesz.Feltéve ha megtanulna beszélni is nyár végére.Utálja mellesleg a pelust.Megy a hiszti ha ráteszem!

2010. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
21 hónaposan magátol kezdett el bilizni,nem engedte hogy pelust rakjak rá.Most 23 hónapos nappalra szobatiszta de éjszakára még nem próbáltuk.Többször volt már reggel teljesen száraz a pelenkája de amíg folyamatosan legalább 1 hétig nem marad száraz az éjszakai addig nem erőltetem a pelus nélkül alvást.A többi gyerekem is 2 éves korukra éjjel nappal szobatiszta volt.
2010. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, nagyon ügyi.
2010. máj. 25. 21:10
 4/10 A kérdező kommentje:
A komment az elsőnek szól.A tied is ügyes persze kedves 2.
2010. máj. 25. 21:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Kisfiam most 15 hós. Szerintetek vegyek már nyáron bilit, próbálkozzunk vele?
2010. máj. 25. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Köszi:)! El is felejtettem írni hogy kb 5ször fordul eddig elő h reggel száraz volt a pelus de mikor ráültettem a bilire vagy fél litert pisilt:))!
2010. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok .Köszi.Én nem is akartam hamarabb próbálkozni mert semmi hajlandóságot nem mutatott és erőltetni nem akartam.Van a környezetemben 2 olyan kisgyerek is akik idősebbek mint az enyém és még mindig pelusozni kell őket mert az anyukájuk nagyon erőltette a bilizést,és pont ellenkező hatást ért el vele mint szeretett volna.Én mind a 4 gyerekemnél kivártam hogy ők akarják és soha nem volt gond belőle.A bilit mi is megvettük kb.1 éves koruk körül de legtöbbször csak játszottak vele.Remekül lehet bele pakolni!Aztán egyszer csak elkezdtek érdeklődni az eredeti funkciója iránt.Szerintem nyugodtan megveheted a bilit!Próbáld ki mit szól hozzá.Ha úgy látod hogy érti mit kell csinálni és van kedve hozzá akkor biliztesd.Az enyémek egy kicsit kényelmes gyerekek.Dehát nem lehet mindenki egyforma!
2010. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél bilit persze:)!MEg nyáron meztelenkedhet is és jobban fogja érezni magát tutira!!
2010. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Én sosem erőltettem!!Nyílván ha nem akarná nem pisilne -kakilna bele! Sosem sírt még rajta és mindig örül ha bele pisil-kakil!! Első vagyok!
2010. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem akarom erőlteteni, majd meglátjuk mi lesz:)
2010. máj. 26. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!