Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Különleges vagy inkább hagyomá...

Különleges vagy inkább hagyományos név pártiak vagytok?

Figyelt kérdés
Miért? A ti gyerekeiteknek is olyan nevet szeretnétek adni? Ha van már kiválasztott név mi az?
2017. aug. 31. 17:46
1 2
 11/15 jafnrétti ***** válasza:
93%

Szeretem a különlegesebb, ritkább neveket, de inkább a női nevek közül. Viszont fiaim vannak. Így lettek Krisztián és Alexander, nem túl ritka, de szerintem nem is elcsépelt nevek, nekünk tetszenek. Nagyon hagyományosat (pl István, Zoltán, Géza) nem adtunk volna, de nagyon népszerűt (Bence, Bálint, Levente, stb), vagy nagyon extrémet/különlegesnek gondoltat se (pl. Belián, Larion, Brájen és hasonlók).

Van pár ritka ferfinev, ami nekem nagyon tetszik, mint pl az Ábrahám, de azt meg a férjem szavazta le.

Ha lett volna lány is, ritkább nevet kapott volna, valahogy a lány nevek között sokkal több szép név van :)

2017. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Én a különlegesebb neveket kedvelem talán azért mert nekem is az van meg szerintem nem jó ha pl.egy osztályban 5 Hanna van.Szóval igen a gyerekemnek is különleges nevet fogok adni és a kedvenceim a Tamara,Elizabet,Oana.
2017. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azzal nem foglalkoztunk, hogy különleges-e, vagy hagyományos, hanem azzal, hogy tetszik-e.

Egyébként pont egy olyan tetszett, ami ritka, még nem is hallott róla a családunk meg sokan nem. De azóta már találkoztam két ugyanilyen nevű huszonévessel. Meg amikor született a babánk, pont aznap ment haza egy másik ugyanilyen nevű baba.


Lány nevekből nekem a kedvenceim: Júlia, Léna, Hajnal, Száva.

2017. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12es, a Tamara tényleg szép, tetszik nekem is:-)A másik kettő az én ízlésemnek már túl különleges. Én az arany középút híve vagyok, nem szeretem a magyar nevek külföldi változatait, a túl idegen neveket, de az ősmagyarok se tetszenek. Az én kedvenceim az Alina, Alícia, Júlia, Regina, Henrietta.
2017. szept. 1. 12:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Hagyománys, de szép.


Olívia (nekem ez a legszebb), Emília, Bianka, fiúnak, Gergely, Barnabás - eddig. :)

2017. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!