Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van összefüggés...

Szerintetek van összefüggés abban, hogy mikor születtett a babátok és mikor ébred reggel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy az enyém reggel 8-kor született meg és átlagban fél 8-ig szokott aludni és jó alvó éjjel. Meg se akart születni reggelig, vajúdtam vele nagyon sokáig(este 8-tól 3 perces fájásokkal). Akkor éjjel én ugye nem aludtam...
2010. máj. 26. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A lányommal reggel kezdtem vajúdni, este 10 körül már elég komoly és gyakori fájásokkal, másnap délben született meg. Viszont minden reggel 6 körül kel és nem alussza át az éjszakát.

Inkább a pocaklakó idejére emlékeztet a viselkedése. Amikor a pocakban aktív volt, azok az időszakok máig aktívak maradtak. A kora reggeli ébredés is már pocakban megvolt.

2010. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikát.

Az én gyerkőcöm háromnegyed tízkor született este, négy órányi vajúdás után.

Nagyon rossz alvó éjjel, sokszor ébred, napközben egyszer alszik 1-1,5 órát.

15 hónapos.

Mi a teóriád az én esetemre?

2010. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül hülyeség amiről a Kérdező beszél!

Nekem a védőnő mondta, hogy emlékezhetnek a babák a születésükre. Engem egész nap oxitocinoztak, mégse jöttek a fájások, és nem tágultam, így este megcsászároztak, és végül 18:12-kor született meg a fiam.

Már itthon voltunk pár hete, és azt figyeltük meg, hogy minden este, fürdés előtt nagyon nyűgös a fiunk. Mondtam is a védőnőnek, hogy minden este sokat sirdogál a kicsi. Fél 7-7 körül fürödtünk. Meg is kérdezte a védőnő, hány órakor született. Mikor mondtam, hogy este negyed 7 körül, akkor rögtön mondta, hogy lehet, hogy a születésére "emlékszik", mikor hirtelen kikapták a számára addig megszokott környezetéből. Már 3,5 hónapos, kicsúsztattuk már a fürdést is 8 utánra, de még mindig sokszor nyugtalankodik abban az időpontban.

2010. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor éjjel ő sem aludt...
2010. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jóó,jó...nincs összefüggés,nem vitatom. :)De ez érdekes,mert az én kisfiam hajnalban negyed 6-kor született és már közel egy éve fél 6 környékén ébred,mindig!!!!

:)

-mg

2010. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első gyerkőc este negyed hétkor született, a második délelőtt fél kilenckor. a kicsi reggel fél hétkor ébreszti az egész családot :)

Nálunk megdőlt az elmélet.

2010. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az enyém este született, és reggel 5:40kor kel
2010. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6 körül kezdtem vajúdni, délben született, kb fél 8-ig alszik reggel. Éjjel és nappal is jó alvó.

Én nem gondolnám, hogy van összefüggés.

2010. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam reggel 6 óra 6 perckor született, és felkel ugyan 6-kor kajálni, de mindig visszaalszik, mostanában 9-ig, eddig 10-ig aludt. Most 8 hónapos.
2010. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. este fél 7-kor született

2. hajnali 3 órakor született

3. este 10 óra után született

Mindegyik koránkelő, 1/2 6 - 6 körül kelnek, legkésőbb 1/2 7-kor. Az első és a harmadik gyerkőc éjjel sokáig sokszor kelő típus volt/van, a középső éjjel született gyerkőcöm a legjobb alvó, 5-6 hetes korától éjszakát átalvó típus.

Én semmi összefüggést nem találok az elméletben.

2010. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!