Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapja szoptatok. A dokim...

3 hónapja szoptatok. A dokim azt mondta, hogy ha befejeztem a szoptatást (nem lesz tejem), akkor egy kis idő múlva megjön. Ma reggel megjött. Van valami összefüggés a 2 között? Most akkor nem lesz tejem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 11:08
 1/5 Tittiritty ***** válasza:

Igazából szerintem komolyabb összefüggés nincs. Azért gondolom, mert nekem szülés után 7. héten megjött és 4 hétre rá mégegyszer. Úgy tűnik, hogy én a kevésbé szerencsések közé tartozom. Nekem is most 3 hónapos a babám és csak anyatejes.

Lehet, hogy ha nem hagytad volna abba a szoptatást, akkor is megjött volna.

2010. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tittiritty ***** válasza:
jahhh...és van tejcsim, semmi nem változott. Szerintem az íze sem (ahogyan többen mondják), legalábbis a kis manó nem jelzi.
2010. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia. Nem hagytam abba a szoptatást!!!!Pont attól féltem, hogy ha megjön akkor nem lesz tejem és nem tudok szoptatni! Akkor viszont megnyugodtam, hogy ettől függetlenül lesz tejcim. Köszönöm a válaszodat. Jó egészséget neked és a bébinek
2010. febr. 27. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 évig ciciztettem, és 6 hónapos volt a lányom mikor megjött!Nem ment el a tejem, és a hiedelmekkel ellentétben a gyerek sem utasította el, mondván hogy más az íze!
2010. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. Mihez kezdenék nélkületek
2010. febr. 27. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!