Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ma majdnem...

Normális, hogy ma majdnem elsírtam magam az alábbi híren?

Figyelt kérdés
Észak-Korea hidrogénbombát tesztelt, ami sok helyen földrengéseket okozott. Hova jutottunk? Egyből a pici lányom jutott eszembe, hogy mi lesz az ő sorsa, ha háború lenne. Itt, Magyarországon is érezni lehetett az erejét. Honnan veszi egy férfi a bátorságot ahhoz, hogy mások - köztük a lányom - életéről is döntsön? Gondol egyet és atomot robbant? Pusztítsuk el a Földet? Mi lesz a gyerekeinkkel? Milyen világban nőnek fel majd? Én nagyon elszomorodtam és el is sírtam magam az emberi gonoszságon.
2017. szept. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem.
2017. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor már sírhatnál évtizedek óta. Ilyen a világ és ilyenebb lesz. Én sokkal jobban félek a ráktól.
2017. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Na ja, végig kellene olvasni a híreket, a legutóbbi ugyanilyen robbantásuk 1 éve volt, egyáltalán nem az első eset. Persze nyugodtan aggódhatsz a környezetszennyezés, ózonréteg, bármi egyéb miatt is, ezek is nagyon valós gondok.
2017. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
egész nap bőghetnél...
2017. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom akkor a mindennapjaidban is elsírod magad, amikor az eldobható pelenkát veszed stb. Egyébként nem kell kétségbe esni, semmilyen háború nem lesz. Az meg, hogy milyen világban nőnek fel? Hát soha nem volt jobb, csak másabb.Sőt voltak sokkal rosszabb idők.
2017. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Töriből fel voltál mentve? Háborúk, járványok, éhínség kísérik az emberiség történelmét, amióta homo sapiens sapiens. Mi a ma történtekben az új és megdöbbentő? Mellesleg az európai terrorizmus sokkal több valós aggodalomra adhat(na) okot, ha érdemes lenne szorongva élni.
2017. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne nézz túl sok híradót, az csak a negatívumokat adja le, a pozitívat ritkán. Egy éve dolgozom tv-nél, híradó stábban, konkrétan észrevettem magamon, hogy pesszimista lettem, mert napról napra csak azt nézni, hogy robbantás, gázolás, bomba, árvíz, halott emberek mindenhol, hát eléggé lehangoló. :D


Persze, ez fontos hír, meg Észak-Koreának újabban (oké, nem csak újabban) tényleg elment az esze, de igazából a 90-es években is volt egy ilyen hullám, hogy folyton a 3. vh-val rémisztgették a népet. Történnek azért jó dolgok is a világban, csak annak nincs akkora hírértéke. :)

2017. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell híradót nézni.


Ezzel az erővel ki se lépjetek a házból.


Svájcban élek, az elmúlt évben 3 (plusz ez a koreais utóhatás) földrengés volt.

Nemrég Bondót másodszor is elöntötte a sárlavina, a hegyekben augusztusban lavinaveszély van, sziklaomlások random, akármikor, mégsem nyafogok, hogy úristen, a gyerek...


Annak semmi értelme, éljük a életünket, túrázunk, mászkálunk a hegyekben, nem arra gondolunk, hogy tuti most csap belénk ott fenn a villám.

2017. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!