Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első baba lesz, fogalmam...

Első baba lesz, fogalmam sincs mennyire kell majd befuteni a lakast mellette?

Figyelt kérdés

Altalaban 24-25 fok van bent nalunk.

Így kellemes nekünk,ez keves vagy sok egy babának?

Marcius elejen ( vagy február végén fogok szulni) azert irom h febr.végén mert március 2 a kiírt időpont es gondolom jöhet előbb is akár!!


2017. szept. 7. 12:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Bár gondolom én vezettelek félre a lakás szóval. Nem rég koltoztunk haza kulfoldrol es ott lakásunk volt megszoktam h ezt mondjuk es vhogy így maradt. Bocsi!:/
2017. szept. 7. 12:59
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel a lakás lehet tégla is.


Az indokolatlan túlfűtés miatt gondoltam, hogy távfűtéses panelben éltek vagy éltetek, azért vagytok ilyen meleghez szokva.

2017. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%
24-25 fok rengeteg. Nálunk télen 22-22,5 fok van nappal, éjjel 21 fok. Barátnőméknél van 24 fok körül, ha ott vagyunk szakad rólunk a víz egy pólóban is, a fiam feje tiszta vörös. A túl meleggel nem csinálsz jót, sőt a bölcsőhalálnak is jóval nagyobb a veszélye.
2017. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

13# azert mert ti ahhoz szoktatok nem rengetek a 24 fok :) csak nektek sok. Nekem.meg az fagy. Ami nalunk van pont jó,ami apuéknál télen az rengeteg :)


Nem csak panelba lehet olyan ido :)

Nem indokolatlan "futes" , hanem indokolt. Az indok az h mi fazunk 21 fokban mint a fene.:D

2017. szept. 7. 13:14
 15/32 A kérdező kommentje:
Amugy sosem éltem panelben. Hanem szuleimnel is ( anyu elmondasa alapjan) regen 24-26 fok volt ehhez szoktam. Meg parom is igy van ezzel
2017. szept. 7. 13:15
 16/32 A kérdező kommentje:
Amugy megkerdezem inkabb majd a vedonot vagy a gyerekorvost , mert elégge megoszlanak a vélemények. Ha kell én megfázok h neki jo legyen de elotte meg kerdezoskodok par helyen. Koszi a valaszokat!!:)
2017. szept. 7. 13:16
 17/32 anonim ***** válasza:
64%
13. vagyok. De igen, az rengeteg. Olvass utána bármilyen babás cikkben vagy kérdezd meg a védőnődet, gyerekorvosodat, mindenki azt fogja mondani, hogy rengeteg. Igazából alvásra a 19-20 fokot mondják ideálisnak például, de 21 foknál én sem engedem alább menni a hőmérsékletet. Nappal is a 22 fok az ideális.
2017. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Mindenkinek az a NORMALIS , amihez hozzászokott. Erdekes tok egeszseges ember lett belőlem és testvéreimből is :) de HAGYJUK LEGYSZI !:) eleg valaszt kaptam majd megoldom,jól feloltozunk ha már baba lesz😉😉
2017. szept. 7. 13:19
 19/32 A kérdező kommentje:
Nehezen hiszem el h 23 fok hu de jó és hu de tökeletes mig a 24 rengeteg :D kicsit irreális ez a leírás igy nekem.
2017. szept. 7. 13:20
 20/32 anonim ***** válasza:
88%
Tudod mit, te dolgod. Megkérdezted, mi válaszoltunk normálisan (ráadásul elég egyöntetűen, hogy túl sok). Amennyiben csak leszólni tudod a válaszokat és hajtani a magad igazát, nem értem mi értelme volt a kérdésnek. Mindenesetre boldog babavárást és szép napot!
2017. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!