Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első baba lesz, fogalmam...

Első baba lesz, fogalmam sincs mennyire kell majd befuteni a lakast mellette?

Figyelt kérdés

Altalaban 24-25 fok van bent nalunk.

Így kellemes nekünk,ez keves vagy sok egy babának?

Marcius elejen ( vagy február végén fogok szulni) azert irom h febr.végén mert március 2 a kiírt időpont es gondolom jöhet előbb is akár!!


2017. szept. 7. 12:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Napközben 22 fok van nálunk, éjszaka 19. Napközben jó neki, ami neked is jó, de éjszakára jobb egy kicsit hűvösebb. Abban egyetértek az előttem válaszolókkal, hogy ha melegebb van, ahhoz fog hozzászokni és fázósabb lesz.
2017. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
92%

Ezért felesleges volt megkérdezni. Úgyis csak az észt osztod ... és a panelba gyerekkel, isten ments hozzáállásod is elég szánalmas.

Ha te hajthatatlan vagy, hogy számotokra a 20-22 az fagy a 24-25 a normális, akkor mégis mi a frászkarikáért kérdezted meg ?!

2017. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%

A kerdesed alapjan te arra voltal kivancsi, hogy babanak/gyereknek mi az idealis, nem arra, hogy neked/nekunk mi az es mihhez vagyunk hozzaszokva. :)

Elso gyerek elott mi is 24-25 fokon voltunk el kellemesen (igaz, hogy poloban, vekony ruhaban voltunk bent). Tel kozepen szuletett a gyerek, igy mar az elso futesnel atalltunk arra, ami babanak az ajanlas szerint idealis. Nappal 20-21 fok, ejjel 18-19.

Bevallom, hogy eloszor faztunk, furcsa volt, nem volt eleg a top, hanem magamra vettem a kardigant es ejjel nem takaro nelkul aludtam egy szall semmiben szinte. De hamar atalltunk mi is, megszoktuk azt is, nem fazunk es nem is oltozom tul bent. A gyerekek birjak/szeretik, nem fazosak (mar iskolasok), babakent is jol aludtak. En a bolcsohalaltol elegge tartottam. Azt is eszrevetem, hogy elotte tobbszor voltam telen kint fazos, vacogtam, tobbszor voltam nathas, mint azota. Nyilvan van osszefugges.

Viszont pl Aposek panelban laknak, telen is 25-26 fok van naluk es allandoan faznak, amikor latogatoban vannak nalunk.

Tenyleg megszokas kerdese, de a babanak nem feltetlenul az a legjobb, ami nekunk.

2017. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Nem az a baj csak h gyozkodtok engem h ez rossz. Max fázós lenne de nem teszem azzá. Inkább fázok én minthogy bármi rossz legyen neki. Majd hozzászokunk. Koszonok is minden választ semmi bajom egyikkel sem, egyaltalan. De nekem sincs semmi bajom attol h melegebb házban nőttem fel.

Azért Isten ment a panel, mert egyszer 1 hetig vendegsegbe voltunk panelba es en nem birnam egyszeruen bezarva ereztem magam es feszengtem. Rosszul ereztem magaam. Szep kis lakas volt az de egyszeruen én nem biztos h bírnám. Ebbe nem kéne semmit belelátni.:/


Megegyszer koszi a valaszokat. Mindenkeppen mar most megprobalunk hozzaszokni a max 23 fokhoz

Éjjel én is jobban szeretem a 21 fokot pl ez szent igaz csak sztem elvan túlozva h mennyire rengeteg a 24 fok , hisz nekem sincs semmi bajom egy fok kulonbseg azt hittem nem a vilag vege. De rosszul hittem.:(

2017. szept. 7. 14:46
 25/32 anonim ***** válasza:
61%

Én is úgy vagyok kb,mint te. 25 fok szokott lenni, és egyáltalán nincs melegem, zokniban, hosszúban vagyok.

De nem szeretném, ha a gyerek is ilyen fázós lenne, szóval az ő szobájában 23 fok lesz.

Ez esetleg nem megoldható nálatok, hogy csak az ő szobájában legyen kicsit hűvösebb?

Mondjuk az éjjel 18 fok szerintem túlzás, az nagyon hideg.

2017. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Termosztáros gázfutes van + klima amivel lehet futeni nappaliban. Annyit lehet h a termosztatot beallitom 22 fokra maximum es ha ej fazok akkor nappaliba felrakom 23-24 fokra igy lehet h jo lenne?
2017. szept. 7. 15:41
 27/32 A kérdező kommentje:
ej= én
2017. szept. 7. 15:41
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az előző kommenteket.


Téli babánk van, születése után fix 21-22 fokon tartottuk a lakást. Utólag is így csinálnánk. Nem biztos, hogy emiatt, de tény, hogy nem lett fázós. És meghűlni sem hűlt meg. Úgyis takarni fogod, rugdalózóban lesz. Bőven elég a 22 kezdetben.

Mi fürdéshez fűtöttünk 23-ra.

2017. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Rendben koszi☺☺
2017. szept. 7. 19:34
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
23 még okés, de altatásnál 20-21 bőven elég :)
2017. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!