Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes anyatejes kislányom...

8 hetes anyatejes kislányom kakija 2 napja zöld és büdös. Hétfőn megyünk orvoshoz, de már nagyon aggódom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Fonálszerű dolgok is vannak benne, azt olvastam, hogy talán azok emésztetlen rostok? Van itt olyan anyuka, aki tál között ilyen pelusokkal? Köszönöm a segítséget!
2017. szept. 10. 00:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves 78%os, és nálatok bevált valami hasfájás ellen? Nagyon jó lenne valamivel enyhíteni, úgy sajnálom szegényt.
2017. szept. 10. 12:05
 12/17 anonim ***** válasza:
17%

OK, zárjuk ki a férgességet. Valószínűleg csak rosszul írtad körül.

Akkor az a gond, hogy túl sok elsőtejet kap és nem jut el a hátsó, zsíros tejhez.

Ezen két módon lehet segíteni.


Szopi előtt fejsz egy kicsit. Ezt el tudod tenni a fagyasztóba,

Blokk szoptatás: nem váltogatod, hanem egymás után két etetés során is ugyanazt a cicit kínálod.

2017. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nalunk a nyalkas, zold, hasmeneses kakit tejfeherje- es tojasfeherjeerzekenyseg okozta. Onmagaban is eleg eros jel, de ha esetleg meg hasfajossag, koszmo, piros, pattanasszeru pottyok is vannak tunetkent, ugy meg valoszinubb.


Ha mas tunet nincs, akkor virus is okozhatja. Oltast nem kapott mostanaban?

2017. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekünk hasfájásra csak a szélcső hasznàlt. Próbáltuk szerintem a létező összes cseppet , egyik se segített.
2017. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szia. a lányomnak is volt ilyen. és olvasgattam a témában és oka lehet a túletetés, ahogy te írtad, emésztetlen anyatej, és az is amit a 12es írt, hogy sok előtejet eszik. ránk mind a kettő igaz volt, sokszor kért ennit, én meg minden evésnél (akár fél óránként) másik cicit adtam neki. azóta változtattam, próbálok minimum 2 órát várni az etetések között, de ha 3 órán belül többször kér, pl 5 perc után bealszik...vagy ilyesmi, akkor ugyan azt a cicit kapja vissza, tehát 3 óránként cserélek. így 2 napon belül szépen ki sárgult a széklete.
2017. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15ös vagyok.

valamelyik jellemző rátok? sokszor evés, sok előtej? mert ezektől is lehet hasfájós...

2017. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2017. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!